тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Диван-ящик SofaBOX для любителів посиденьок на відкритому повітрі

Напевно, складно знайти вітальню, в якій би не стояв диван. Великий або маленький, найхимерніших форм і забарвлень, він міцно вписався в інтер'єр будь-якої сучасної квартири. І, як не дивно, вибравши незвичайний диван, можна перетворити будь-яку, навіть саму нудну і нецікаву квартиру, надати їй свіжість і стиль...

 

 

Я як на рахунок облаштування дивану на природі? Придбати SofaBOX — помаранчевий диван в ящику для комфортних посиденьок на відкритому повітрі — пропонувала минулим літом швейцарська фірма Sedax. Цей мобільний диван позиціонується як елітний, про що свідчить захмарна ціна неоднозначного товару — $2700.

 


Довжина SofaBOX становить 195 см, висота — 35, глибина — 60 см Кількість місць варіюється в залежності від оббивки: три або чотири. Важить ящик (зроблений, до речі, з високоякісного алюмінію) чимало, аж 50 кілограмів. Тобто тягати цей довгомір, який не під всякий автомобіль поміститься (хіба що на дах), представникам еліти доведеться як мінімум удвох.

 


Чи не занадто важка розплата за можливість посидіти на дивані там, де звичайні люди знаходять для своєї п'ятої точки комфортні варіанти простіше? Sedax розписує, як легко і просто SofaBOX складається і розкладається (тим не менш інструкція з описом цього процесу додається на компакт-диску). Мовляв, якщо раптом дощ, ви закриваєте ящик, і все. Словом, дуже дивний продукт вийшов у швейцарців продукт.

Для таких цілей сконструйований тайванськими умільцями складний диван-акордеон, про який ми колись писали більш доречним буде. Він і важить вдвічі менше, і розміститися на ньому можуть до 20 осіб, та й ціною більш ніж у 10 раз дешевший.

 


Фабрика «Аскона» предлагает замечательные угловые диваны с большим спальным местом разных размеров, расцветок и конструктивных решений. Безупречное шведское качество по доступной цене в каждый дом!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com