тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Скільки сайтів в інтернеті?

Згадуючи і підсумовуючи минулий рік, ми не можемо не згадати таку тему як інтернет, адже на сьогоднішній день всесвітня мережа заволоділа практично всіма сферами людської життєдіяльності починаючи від легеньких розваг і закінчуючи серйозними фінансовими операціями. А цікаво, скільки зараз в інтернеті існує сайтів?


Відповідь на це питання з певною похибкою і долею об"єктивності дають різноманітні спеціалізовані ресурси, і одною з найбільш авторитетних є Netcraft – англійська компанія з моніторингу ринку інтернет–послуг, що веде регулярний аналіз роботи серверів, на базі яких різними провайдерами надаються послуги хостингу сайтів.

Так ось, згідно останніх її даних, зараз у світовій павутині осіло приблизно 1,2 мільярд сайтів. Кількість веб-ресурсів щодня, щогодини змінюється - одні видаляються добровільно (або їх блокують метою нашої з вами безпеки), нові сайти реєструються. Приміром, на листопад 2015 року було заблоковано майже 18 000 000 фішингових сайтів! А скільки всього сайтів в інтернеті, які чекають тієї ж долі?

Якщо ж говорити про пострадянський простір, де і ми з вами наразі перебуваємо, то тут беззаперечним лідером являється Рунет, а станом на 5 листопада 2015року у цій зоні був зареєстрований 5 –ти мільйонний сайт (дані Reg.ru). І це зовсім не маленька кількість доменних адрес. ru в загальному світовому кількості зареєстрованих WWW-імен займає 6 місце. Зона Рунета «приросла» на мільйон адрес (з 4 до 5 мільйонів) протягом трьох років. Черговий мільйон очікується приблизно через 2 роки. Говорити з впевненістю, що цей прогноз збудеться, не варто. Адже інтерес до створення своїх веб-ресурсів не стабільний, і залишаться найбільш стійкі в своєму розвитку. А щодо створення нових інтернет-проектів, то раджу користатися послугою Создание сайтов в Оренбурге, від компанії web-site56.ru.

А скільки всього відомо доменних зон? Цей показник становить — 570 на цей момент, серед них враховується приналежність не тільки до країн, але і регіонам країни, або континенту. Серед міжнародних доменних імен всім відомі – com, net, biz, info та ін.

Особливим зараз є питання корисності сайтів, адже уже згадувані фішингові сайти (ресурси, що створюються зловмисниками для обдурювання інтернет-користувачів) та інші ГС нічого іншого крім засмічівання мережі, і відвертої шкоди не приносять. Задумайтеся, скільки разів ви протягом дня запитували в інтернеті ту чи іншу інформацію, і чи було вашу цікавість задоволено? Ви помічали, яку кількість відповідей було на ваш запит – від кількох тисяч до кількох мільйонів. Ви впевнені, що ті сайти, які першими вийшли в пошуку до вас на допомогу, будуть для вас найбільш корисними носіями інформації?

Ситуація змінюється, запити користувачів змінюються, і пошукова видача відповідей — теж. Величезна кількість сайтів в інтернеті має погану релевантність. Одні виходять в пошуку першими, але не відповідають в повній мірі своєю інформацією на поставлене питання. Інші ж, на жаль, не виходять за пошуковим запитом в перших рядах, але при цьому могли б приносити користь читачам.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com