тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Правила успішного резюме

Багато випускників вузів знають з власного досвіду, як важко знайти першу роботу або підробіток у своїй сфері. Години і дні витрачаються на пошук вакансій, обдумування супровідних листів і розсилку своїх резюме «наосліп»...

 

 

З досвідом приходить розуміння того, що важливо не те, що ти розповідаєш про себе, а як ти демонструєш свої навички та здібності майбутнім клієнтам і роботодавцям. Недостатньо просто копіювати обов'язковий мінімум інформації з резюме і розсилати його в надії на швидку відповідь. Пам'ятайте, що не зважаючи на досить велику кількість пропозицій хорошої роботи, достатньо лише глянути тут вакансии киев, ви виходите на ринок, багатий конкурентами, і основна ваша мета – справити вигідне враження.

Зміст резюме залежить від вас і ваших цілей, але існують кілька основних принципів, яких слід дотримуватися при створенні свого онлайн-портрета. Отже:


- Є одне головне правило – в резюме повинна бути ясна структура і проста мова для того, щоб його легко було читати. Пам'ятайте, що роботодавцю потрібно вибрати кандидата дуже швидко, тому потрібно зробити так, щоб у нього пішло набагато менше часу на його прочитання. Відмінним варіантом буде виділення важливих навичок здобувача, освіти і досвіду роботи.


- Важлива насамперед правильно оформити резюме. Створіть таке резюме, щоб при читанні роботодавець не відволікався на ваші похибки. Дуже важливо дотримуватися абзаци, інтервали повинні бути акуратні, також і рівні поля. Для створення більш презентабельного вигляду потрібно спробувати роздрукувати його на лазерному принтері.


- Також важлива і стислість. Найкращий обсяг повинен становити всього 1 сторінку. Вкажіть ваш досвід роботи. Головне сфокусуватися на 5-7 роках вашого колишнього стажу. Грамотно пишіть текст, не додавайте зайві деталі.


- Потрібно заздалегідь продумати, яким буде резюме. Щоб воно відповідало вимогам саме для тієї вакансії, на яку ви претендуєте. Але якщо ви хочете подавати кілька варіантів інформації про себе в різні області відразу – не полінуйтеся і відішліть, але пам'ятайте, що кожне резюме повинно бути саме для тієї посади, на яку ви претендуєте.


- Дуже важлива чіткість – потрібно уникати розпливчатих і розлогих описів.


- Головний шанс у складанні короткого опису - це ваші досягнення, надані з допомогою відсотків і цифр, бажано наочно продемонструвати свої можливості.

 

- Резюме повинно бути наповнене дуже просто. Варто забути про небажані рамки, малюнки та всякі віньєтки. Не ускладнюйте текст абревіатурою. Даний варіант оформлення тексту не буде виграшним, тому, що роботодавець, можливо, їх не буде знати. Тому напишіть назву школи та університету.

 

- Ще важливий фактор для грамотного складання – правдивість. Не потрібно скромничати. Описуєте свої таланти і можливості, але не хваліться ними. Дуже важливо щоб на ваше виклад було приємно дивитися. Не пошкодуйте і використовуйте гарний папір. Шрифт повинен бути в діапазоні 12 або 14 і добре читаємим.

 

- Дотримуйтесь динамічність. В описі свого успіху бажано використовувати дієслова. Такі як «налагодив», «подвоїв», «організував», «перевірив» і так далі.

 

- Також важливо дотримуватися офіційний тон. Тому відомості про ваших родичів, ваші фізичні параметри, захоплення виявляться зайвими. Не варто прикріплювати до нього свою фотографію. Тільки якщо ваша фотографія все таки знадобиться вашому роботодавцю, не варто відправляти таку, де ви на відпочинку з друзями. Фото повинно бути прикріплено офіційне.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com