тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дерев'яний «алмаз» в Нідерландах

На острові Терсхеллинг, Нідерланди студія Marc Koehler Architects створила унікальний будинок, який отримав назву Dune House. Зовнішній вигляд даного будинку досить сильно нагадує якийсь дерев'яний алмаз серед степу...

 

 

Серед суворої місцевості, яка відкриває прекрасні види на Північне море, такий незвичайний об'єкт суттєво вирізняється на фоні інших будинків. Архітектори створювали цей "алмаз" з тонких акуратних дерев'яних смужок і великих вікон оригінальної форми. Думається, якби в якості оздоблення використовувався матеріал лиственница планкен від компанії Siberian-forest, цей цікавий будинок виглядав би ще краще.

 


Візуально кожен "зсув" сторін споруди виглядає дуже витончено. Над цією незвичайною скульптурою будинку ніби попрацювали, навколишні сили природи: море, місцеві сильні вітри, сонячне світло.

Дивлячись здалеку на цей будинок, навіть не відразу стає зрозуміло, що це будівля, побудована людиною, а не величезний камінь, що лежить в степу, серед хвиль трави. Текстури і кольору матеріалів, які використовувалися при створенні Dune House, підбиралися виключно після ретельного вивчення кольорів і текстур навколишнього середовища. Нефарбоване дерево трохи різних відтінків сірого роблять будинок ніби живим, його сторони так і переливаються під яскравими сонячними променями. А як грайливо промінчики просочуються крізь скло вікон до даху та стінах будинку!

Вхід в будинок ретельно замаскований і його не так просто знайти в оточенні степів. Проста доріжка приводить прямо в дивовижний інтер'єр, який наповнений цікавими формами, підкресленими великою кількістю природного світла. Внутрішні стіни будинку з дерева, ніби укладають простір в свої такі теплі та по-домашньому затишні обійми.

 


 

Розташування різних зон на багатьох рівнях будинку виглядає дуже ефектно і дозволяє з будь-якої кімнати насолодитися прекрасними видами природи. Візуальні та просторові рішення усередині будинки були створені у відповідності з певними функціями зон. Стильні дизайнерські меблі та камін підкреслюють всі пишність оригінального будинку.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com