тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Робот-випиваха підкорив Інтернет

У Японії створили робота, відео з яким стало хітом соцмереж...

 

 

Відео з винаходом південнокорейського інженера Ин Чан Пака, який разом із дружиною створив «питущого робота», набрав більше мільйона переглядів в Facebook. Механізований «алкоголік» зібрав тисячі захоплених коментарів на сторінці подружньої пари в соцмережі.

Робот дуже схоже імітує рухи людини, «вимагаючи налити оковитої», і «охоче» її «випиває». Після того, як вміст стопки виявляється спочатку у «роті» пристрою, а потім — у банку під ним, у робота на електронну щоках горить рум'янець.

Робот, що одержав назву робота-випивка, захопив не тільки наших співвітчизників, які переводять ім'я «алко-термінатора» як «робот-товариш по чарці» і пропонують винахіднику удосконалити створення з допомогою установки в робота алкотестера, що дозволяє визначити наявність спирту у запропонованій йому рідини. Користувачі по всьому світу пропонують автору винаходу налагодити його масовий випуск і готові купити кілька партій.

Раніше подібний винахід вже демонстрували інженери з Польщі. На думку творців, він повинен спростити «застілля» самотнім і нетовариським любителям спиртного.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com