тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Електронна крапельниця Medical Feather для безпечних і безболісних ін'єкцій

У багатьох людей ін'єкції асоціюються виключно з неприємними спогадами. Однак, їх можна буде уникнути за допомогою крапельниці Medical Feather: вона дозволяє швидко знайти вену і безболісно закріпити голку...

 

 

Medical Feather оснащений OLED-дисплеєм з тач-скріном, що дає можливість користуватися гаджетом навіть самим недосвідченим лікарям. На дисплеї показується інформація про стан пацієнта і розташування його вен. Принцип роботи гаджета заснований на допплерівському ефекті: за допомогою ультразвуку лікар зможе знайти вену і позначити її спеціальним конусоподібним пристроєм для введення голки.

Самі патчі стерильні і зберігаються в окремому контейнері в холодному місці.

 А ось ще один високотехнологічний концепт. Винахідник "ідеальної крапельниці на дому", американський дизайнер Andrew Seunghyun Kim, проконсультувався з цілим колективом лікарів, і постарався закреслити всі специфічні риси цього пристрою, які роблять незручним його самостійне використання.

 


Відразу кидається в очі нова форма: центр ваги зміщений вниз, і тому Pal зручно котити, як візок. У нижній частині знаходиться "движок", який створює необхідний тиск в пакеті з ліками допомогою перистальтичних рухів, які не передавлюють шнур. При цьому пакету зовсім не обов'язково бути вище голови пацієнта.

Заряджається Pal від розетки. Інтерфейс управління крапельницею дуже простий: за допомогою єдиного сенсорного екранчика можна виставити потрібну дозування, концентрацію речовини, тривалість процедури та інші параметри.

Використання такої крапельниці на дому зробить серйозний психологічний ефект: одна справа бути безпорадним пацієнтом, прикутим до ліжка, і зовсім інша - вільною і майже здоровою людиною. В таких умовах одужання піде значно швидше. І навіть якщо застосовувати крапельницю Pal для лікування важких хворих, які не збираються особливо ходити, доглядальницям набагато зручніше буде звертатися з нею, ніж з звичайним пристроєм.

 


Интернет-магазин медицинских товаров avikon.by предлагает широкий ассортимент медтехники для использования в домашних условиях, ортопедических изделий, а также других качественных товаров для здоровья.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com