тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Естонська дизайнерка шиє теплі і стильні пальто зі старих радянських ковдр

Думаю, що тонкі вовняні ковдри часів СРСР пам'ятає практично кожен з Вас, особливо старше покоління. Чесно кажучи, я пам'ятаю тільки те, що не дуже їх любив, адже спати особисто мені приємніше під чимось більш товстим і м'яким. Втім, мабуть, для чогось такі ковдри все-таки були потрібні...

 

А от чи можна такий не дуже привабливий аксесуар перетворити в щось яскраво-модне? Виявляється, що може і це з успіхом доводить нова колекція Маріт Ілісон (Marit Ilison). Молода естонська дизайнерка буквально вдихнула нове життя в «бабусині» ковдри, що збереглися ще з радянської епохи.

Випускниця Датської школи дизайну та Естонської академії мистецтв, Маріт Ілісон з'явилася на європейській модній сцені не так давно, але вже встигла зарекомендувати себе як першовідкривача нових досить оригінальних і практичних fashion-технологій. Її незвичайні ідеї не залишилися непоміченими: в 2014 році Маріт отримала престижну нагороду Vogue Talent.

На сьогоднішній день найбільш відомим і цікавим проектом дизайнера стала колекція верхнього одягу Longing for Sleeр, що вперекладі означає "Хочеться спати". Для створення цієї лінії Илисон використовувала винятково старі ковдри з верблюжої вовни.

 


 

Натхненням для колекції послужила не тільки бажання вдихнути нове життя в старі радянські покривала, але і можливість подарувати власникам пальто ілюзію, що в темний зимовий день (в естонською мовою для опису навіть є спеціальний термін — kaamos) вони навіть не вставали з теплого і затишного ліжка.

Багато речей прикрашені справжніми кристалами Swarovski (Сваровські), тому вартість деяких екземплярів доходить до двох тисяч євро.

 

 


Варто зазначити, що популярність колекція завоювала найбільшою мірою завдяки своїй екологічності: перетворюючи старі ковдри, Маріт Ілісон допомагає зменшити негативний вплив на навколишнє середовище в процесі створення і обробки тканин.

 


У яскраву колекцію входять кілька різних дизайнів пальто. На всіх них можна помітити характерний візерунок, традиційний для покривал радянського часу. У нову весняну колекцію Marit Ilison також увійшли сукні і тренчи, принт на яких повністю повторює цей класичний малюнок.

 

http://ayk.com.ua/add


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com