тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Франції з'явилася вертикальна квартира від IKEA

Минулого року выдомий виробник меблів компанія IKEA створили вертикальний інтер'єр на тлі готичного собору у Франції. Інсталяція була приурочена до відкриття нового магазину фірми.Кстати, Есть хорошая инструкция по сборке кухни ИКЕА, доверьте это важное дело специалистам!


 

 

 

У нових "апартаментах" від IKEA дістатися до ліжка — нелегке завдання, що вимагає спортивної підготовки. Шведи сконструювали дивну інсталяцію — синтез квартири і майданчики для альпіністів.

Вертикальний інтер'єр вийшов по-дитячому життєрадісним: стін, природно, немає, житлові зони розмежовані кольорами — рожевим, зеленим, синім. Всі елементи декору були обрані з колекцій IKEA. Найвідважніші французи могли оцінити зразки скандинавського промислового дизайну, видершись на інсталяцію під захистом страховки.

Заняття не з легких, вибитися з сил простіше простого, тому розумні скандинави передбачили підвісні місця для відпочинку. А "фоном" вертикальної квартири виступили хитросплетіння середньовічного готичного собору. Контраст вийшов красивий.

 


Взагалі, варто зазначити, що IKEA частенько організовує різні незвичайні рекламні акцію, можна згадати як кілька років тому вона поселила п'ятьох осіб у спеціально створену квартиру і не де небудь, а на одній з станцій паризького метро.

Квартира площею 54 м2, була облаштована меблями з IKEA, а за життям добровольців 6 днів можна було спостерігати крізь скляні стіни.

 


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com