тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ford запатентував конструкцію автомобіля з знімний заднім колесом-моноциклом

Цікавий документ сплив на сайті патентного відомства Сполучених Штатів: компанія Ford оформила права на інтелектуальну власність модульного транспортного засобу, а саме електричного мотор-колеса, що вбудовується як в автомобіль, так і в моноцикл.

 


А здесь http://motobikecar.livejournal.com/144645.html вы узнаете подробности появления на калифорнийских дорогах рестайлингового Nissan GT-R.


 

 

Сама по собі ідея мотор-колеса, звичайно, не нова: об'єднати в одному вузлі акумулятор, електромотор і гіроскоп додумалися багато, наприклад, ось цей моноцикл від компанії Ryno Motors, про який ми раніше писали.

 

 

Але ось зробити його частиною якоїсь більш великої транспортної системи вирішили саме фахівці Ford.

Передбачається, що власник автомобіля, оснащеного мотор-колесами, доїхавши до парковки, від'єднає від підвіски одне з них, дістане з багажника спеціальну накладну раму з сідлом і кермом, приєднає її до мотор-колеса, відкине підніжки і відправиться до кінцевого пункту призначення, що знаходиться, скажімо, в тісному міському середовищі або у великому будинку на кшталт торгового центру, куди можна в'їхати на звичайному інвалідному візку.

У документі, опублікованому на сайті патентного відомства, детально описана процедура монтажу і демонтажу мотор-колеса з автомобіля, в якому безпомилково вгадується Ford Focus поточного покоління. Ніяких відомостей про можливий серійний випуск вбудованого транспортного модуля компанія Ford поки не повідомляє.

 

 


Самые свежие, важные и интересные новости кино представлены на сайте kinostarkom.ru.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com