тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У гіроскутера Segway з'явилася міні-версія

Якщо раніше в гонитві за передовими дизайнерськими рішеннями і технічними розробками китайці не соромилися прямих запозичень, то в останні роки вони воліють зменшити правові та політичні ризики, використовуючи для отримання потрібних активів значний запас грошових коштів. Ось і підтримувана відомим виробником мобільних гаджетів Xiaomi молода компанія Ninebot вважала за краще не змагатися з виробником електричних "самокатів" Segway, а деякий час тому просто купила власника вихідного "ноу-хау"...

 

 

Повідомляється, що перше спільне дітище Segway і Ninebot надійшло в продаж в Китаї в першій половині листопада, і це - компактний електричний "самокат" з розміщенням двох коліс на поперечній осі. До речі, схожі пристрої пропонуються на сайті http://elvel.com.ua/girobordy, тут ви знайдете широкий асортимент гіробордів, смартбордів, міні-сигвеїв різних кольорів по найкращій в Україні вартості.

 


Ninebot mini можна буде без проблем перевозити в багажнику автомобіля, оскільки заради зменшення габаритів знайоме з Segway "кермо" перетворилося в свого роду "колінні упори". Крім того, маса пристрою не перевищує 12,8 кг. Як і у випадку з Segway, утримувати рівновагу в русі і в нерухомому стані допомагає система стабілізації платформи з використанням гіроскопів. Тобто, освоїти навички управління цим транспортним засобом великої праці не складе.

Ninebot mini здатний розганятися до швидкості 16 км/год, долати 15-градусний підйом, а заряду акумулятора повинно вистачати на 22 км шляху. У Китаї все задоволення обійдеться покупцеві в $315 – значно дешевше, ніж у випадку з продукцією Segway, яка у вітчизняному роздробі стартує з 16 тисяч грн. Очікується, що Ninebot mini надійде в продаж і в Європі, але терміни поки не уточнюються.

Втім, довго чекати його появи не варто, адже вже зараз можна замовити гироборд - чудовий компактний, інтелектуальний, екологічний міні-транспорт нового покоління. Ви можете в любий зручний час звязатися з досвідченими менеджерами компанії Elvel і отримати професійну консультацію щодо вибору, експлуатації і придбання цього і інших видів мінісігвеїв.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com