тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Різнокольорові візерунчасті килими з наручних годинників Хайді Виє (Heidi Voet)

Дивні різнобарвні килими з яскравим візерунком з геометричних фігур - це творчість художниці Хайді Воє (Heidi Voet), майстрині оригінальних інсталяцій. Однією з таких інсталяцій і є ці килими, оскільки виткані вони зовсім не шнурків, ниток або тканинних стрічок, а з величезної кількості наручних годинників...

 

 

Називається ця робота дуже дивно: "Is six afraid of seven". Підібравши близько 4 тисяч найпростіших електронних годинників з різнокольоровими корпусами і браслетами, Хайді Воє сплела їх у одне велике полотно, вкрите орнаментом з ромбів, зигзагів і ліній.

Зовні цей килим практично не відрізняється від строкатих гобеленів або циновок, якими люди прикрашають квартири, щоб зробити їх затишнішими і теплішими. Але це якщо не придивлятися. І не прислухатися, адже у цього арт-проекту є одна дуже цікава особливість, про який стає відомо в певний момент. Справа в тому, що всі годинники килими-інсталяції не тільки справно працюють, але і синхронізовані між собою так, щоб в певний час, з певним інтервалом підірвати тишу злагодженим хором налагоджених будильників.

Правда, таким він залишається лише до пори до часу. Коли батарейки в годинах починають повільно вмирати, відбувається поступова асинхронність, і замість музичного хору виходить хаос і какофонія. Що ж, ніхто не ідеальний, філософськи зазначає автор проекту Хайді Виє (Heidi Voet). І з часом це стає помітно все більше і більше.


 

А ось Федеріко Урібе теж є одним з тих сучасних художників, які від випадку до випадку доводять, що справжнього генія не зупинить навіть відсутність традиційних матеріалів для творчості. Його фантазія і уява в стані спорудити щось неймовірне, оригінальне і дивовижне навіть з непотребу, перетворивши те, що нікому не було потрібно, в те, що порадує величезна кількість людей.

Після знаменитих картин з різнокольорових дротів він вирішив прилаштувати до справи й інші деталі від комп'ютерів та іншої електроніки. Результатом став арт-проект Tapete: різнобарвний килим з комп'ютерного мотлоху. Цей килим нагадує східну мандалу, хіба що прямокутної форми і не так вигадливо прикрашену різноманітними візерунками та орнаментами.

 


Художник ретельно підбирав і об'єднував в одному творі мікросхеми та материнські плати, кулери і вентилятори, кнопки, компакт-диски, кабелі... Навіть старим комп'ютерних мишок, джойстикам і деталей від навушників і динаміків знайшлося місце на цьому гостинному арт-килимку. Ось тільки ногами на нього ставати не потрібно, - не витримає.

 


 


Хорошее напольное покрытие – гарантия комфорта, уюта, и привлекательности жилища. В этой связи хочется посоветовать купить ковролин в интернет-магазине floor-shop.ru, здесь имеется огромное разнообразие цветовой гаммы, рисунков, высоты, плотности и типа ворса, представлены лучшие производители.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com