тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як в Іспанії занедбану церкву перетворили в скейт-парк

Стара церква в містечку Llanera (провінція Астурія, Іспанія) раптово придбала нове життя, зовсім несподіване - місцевий вуличний художник разом з групою активістів перетворив її в скейт-парк, поставивши замість лавочок для молільників дерев'яне покриття для скейтерів, а стелі і стіни повністю зафарбував психоделічним райдужним графіті, після чого церква отримала назву Храм Хаосу...

 

 

Організаторами преображення став невеликий колектив під назвою La Iglesia Skate (ісп. - Скейт-церква), які своїми руками зробили дерев'яний поміст, який відтепер, власне, і служить місцем для катання скейтерів.

 


Після цього, заручившись фінансовою підтримкою Red Bull, активісти запросили вуличного художник Окуда Сан Мігель (Okuda San Miguel), який зовсім змінив старе 100-літньої будівлі. Стелі і стіни колишньої церкви в Астурії зарясніли навмисно яскравими, ізометричними малюнками.

Один з організаторів преображення будівлі коментує роботу художника: "Ця по-справжньому чудова робота під назвою Зірка Хаосу являє собою ізометричну розу вітрів, яка як би говорить тобі, що куди б ти не йшов, де б не був ти, що б ти не робив, єдине, що дійсно важливе - це твоя кінцева мета."

 


Історія самої церкви така: у 1912 році астурська архітектор Мануель дель Бусто звів цей монумент, який функціонував багато років, але в кінцевому підсумку був покинутий. Йдуть роки, будівля стоїть без діла і при відсутності належного догляду потихеньку починає руйнуватися. Але одного разу якийсь Фернандес Рей знаходить це місце. Спочатку він збирається використовувати простір під свій бізнес, але криза заважає його планам.

Тоді Рей згадує про свою любов до скейтбордингу і засновує з друзями товаритство The Church Brigade, щоб зібрати гроші і поставити рампу. Гроші збирали онлайн та, мабуть, багатьом ідея сподобалася, тому зібраних коштів вистачило на цілий скейтпарк, який, до речі, вийшов неймовірно яскравим і соковитим, завдяки тому, що його розмалював стіни згадуваний мадридський вуличний художник Okuda San Miguel.

 

 

 

Ролик про те, як створювався проект, набирає неабиякої популярності серед користувачів соціальних мереж. «Це моя особиста Сикстинська капела», – розповів художник в відеоінтерв'ю.

До речі, Сан Мігель досить відомий майстер стріт-арту, він створює картини, інсталяції та скульптури, які можна побачити на вулицях багатьох міст світу.

 


Задумываясь о приобретении для своего дома наиболее подходящее напольного покрытия, многие люди останавливают свой выбор на ковролине. И они будут правы, ибо материал этот уже давно зарекомендовал себя с исключительно положительной стороны. Но в ситуации отсутствия соответствующих навыков, закономерно возникает вопрос: как его постелить? Вот тут-то и пригодится эта статья http://contractpol.com.ua/product/ukladka-kovrolina/, где описаны преимущественные особенности ковролина, этапы его укладки, а также контактные данные мастеров, которые справятся с этой задачей быстро, качественно, и без лишних переплат с вашей стороны.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com