тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Парові манекени - незвичайний догляд за звичайним одягом

Погодьтеся, прасувати сорочки, піджаки чи куртки — заняття непросте і виснажливе. В пральнях та хімчистках для розгладження таких речей використовують кілька видів обладнання, серед якого не тільки звичні праски та прасувальні преси, але й такі оригінальні апарати, як парові манекени.

 

 

Паро-прасувальний манекен складається з металевого каркаса, укріпленого на опорно-поворотній п'яті. На каркас надіта оболонка у формі людської фігури. Речі надіваються на цей пристрій, і зсередини, за допомогою парогенератора, «охолоджуються» гарячою паро-повітряною сумішшю під тиском, в результаті чого складки розгладжуються.

Прасувальні манекени оснащують кількома програмами, що дозволяють вибрати потрібний режим роботи. Легкий одяг, таку як сорочки і блузи, обробляють теплим повітрям, а речі з щільної матерії (піджаки і куртки) прасують гарячою парою. Температуру і час обробки можна регулювати залежно від типу тканини. Причому крім прасування є можливість сушити одяг або освіжати її холодним повітрям. Прасувальний манекен незамінний для важких пальто, щільних пуховиків і дублянок. Під час обробки на манекені такі речі доступні з усіх боків, завдяки чому можна без проблем робити різні доводочні дії, що надають виробу «товарний» вигляд.

Професійні манекени мають вбудований бойлер на 15-20 літрів, помпу для подачі води і вентилятор для охолодження. В комплекті можуть поставлятися і різні аксесуари: обважнювачі підлогу, розпірки для рукавів і різноманітні затискачі. Деякі манекени додатково комплектуються топперами (манекени для брюк).

«Навіщо мені такий пристрій будинку? Адже піджак можна віддати в хімчистку, наприклад тут http://chysto.in.ua/, а сорочку погладити звичайною праскою», — скажете ви. Дійсно, це так. Але в хімчистці піджак може пробути кілька днів. А якщо він знадобиться терміново? Зрештою, на похід в хімчистку може просто не бути часу. Прасування сорочок, в свою чергу, вимагає певного вміння, і забирає багато часу. А деякі сорочки, наприклад шовкові, взагалі прасувати не рекомендується.

 


Ось тут і стане в нагоді паро-прасувальний манекен. Паровий манекен Dressman TJ 10001 від німецької компанії Siemens помітно полегшить ваше життя. Як запевняє виробник, це — «ідеальне рішення для тих, хто хоче відповідати діловому стилю».

Апарат звільняє від стомлюючого процесу прасування сорочок, даючи можливість зайнятися більш приємними справами. Ваша участь у процесі мінімальна: досить «натягнути» на нього вологу сорочку і вибрати потрібну програму.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com