тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Новорічні сади Gardens By The Bay у Сінгапурі

Кожен рік під час новорічно-різдвяних свят найбільш відомі і популярні серед туристів з усього світу місць Сінгапуру змагаються між собою за неофіційний титул «накрасивішої і найоригінальнішої памятки»...

 

 

І якщо ще декілька років тому його безумовно утримувала всесвітньо відома вулиця Orchard Road, то , судячи з усього, цей титул якщо вже не перейняв, то найбилчим часом точно перехопить недавно збудований чудовий Gardens By The Bay.

Неперевершене музично-світлове мегашоу Супердерев, Spalliera, багаточисельні атракціони як для дітей, так і для дорослих їжа, і безліч інших «заманух» як халявних, так і досить дороговартісних. Кожного вечора тут справжній аншлаг!

Ландшафтний комплекс Gardens by the Bay або Сади в Бухті отримав неофіційну назву «райський сад». Комплекс займає понад 100 гектарів надзвичайно дорогої сингапурської землі. Головними ландшафтними компонентами є справжній тропічний ліс, чудова квіткова оранжерея і, звичайно ж, головна родзинка - штучні Супердерева з фантастичною іллюмінацією.

 


Сад розбитий на три зони: Сад з Південного боку бухти (South Bay Garden), Сад з Східної сторони бухти (Bay East Garden) і Центральна частина саду (Bay Central Garden). Сади в Бухті складаються з декількох унікальних зон. На його території, крім 220 тисяч рослин з усіх континентів, можна побачити конструкції, мости і переходи, яких немає більше ніде в світі. Варто сказати про дивних конструкціях – величезних квіткових куполах, всередині яких панує вічна весна, хоча зовні – спекотне літо. Завдяки унікальному мікроклімату, Ви зможете зануритися в прохолоду і насолодитися квітковими консерваторіями. Площа «Квіткового купола» становить 1,2 га.

 


Вдень Сади в бухті виглядають красиво, відкриваються приголомшливі види на проект Marina Bay Sands, діловий центр, колесо огляду і бухту Марина Бей. А вночі комплекс починає переливатися сотнями різнокольорових вогнів і набуває неземну чарівність!

Концепція проекту була розроблена командою британських дизайнерів. Уряд Сінгапуру активно впроваджує в життя стратегію, згідно з якою, Сінгапур стане містом-садом (Garden City) або містом в саду (City in the Garden).

 

 


 


 

 

 


Увековечить память об усопших близких и дорогих людях – священный долг живущих. ЗАО Антик предлагает эксклюзивные памятники заказ, выполненные из гранита и габбро. На сайте компании представлены фото лучших работ опытных мастеров компании, здесь же вы сможете связаться с менеджерами по вопросу заказа памятников, а также приобретения разнообразной декоративной продукции.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com