тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Десертний різдвяний светр від Juliet Sear

Традиція підносити в подарунок на Різдво близьким друзям і родичам светри з оленями давно перетворилася на класику в Європі і США. І ... досить вже набридла, у результаті чого самі светри такого типу отримали прізвисько "потворних" – Ugly Christmas Sweaters. Втім креативні дизайнери стали активно намагатиметься освіжити ідею їх існування...

 

Так, пару років назад ми розповідали про пропозицію колишнього інженера НАСА Марка Робера перетворити звичайний різдвяний светр в інтерактивний, за допомогою смартфона або планшета і встановленого на ньому програми з анімацією в різдвяній тематиці. Іншим цікавим прикладом, стало оснащення новорічного светри з орнаментом з сніжинок – об'ємним іграшковим оленем, що поділяється на дві половини і закріплюються на светрі так, щоб мордочка іграшкової тваринки виявлялася на грудях людини, а філейна частина – на спині користувача.

Варто зазначити, що такий презент не є дешевим, а от зекономити гроші на подарунках на свята розкаже інтернет видання moirebenok.ua.

 


Своєрідну пропозицію для любителів погратися та розважити оточуючих цього разу зробили дизайнери компанії UglyChristmas Sweater. Своє продовження тематика "потворних різдвяних светрів" у незвичному виконанні встигла отримати і в цьому році на цей раз у вигляді 100% їстівного вбрання від британської кондитерської Juliet Sear, що випускає різні суміші для випічки на замовлення німецької фірми Dr Oetker.

Для виготовлення унікального новорічного светру–десерту британськими майстринями було використано близько 10 кг білково-цукрової глазурі (Royal Icing), частково – білої, а також підфарбованої харчовими пігментами зеленого і червоного кольору. У число інших компонентів увійшли 5 кг марципан (мигдально-цукрова суміш), і близько одного кілограма шоколаду, використаного переважно для виготовлення мордочки і рогів усміхненого оленя.

Оформлення наряду доповнили сріблясті "намистини" з солодкої карамелі, майстерно сформовані з глазурі сніжинки, і кольорові орнаменти, на яких кондитери примудрилися зобразити навіть декоративні шви, наче залишені голкою швейної машини.

 


На роботу по виготовленню десертного светра з глазурі і марципанів у кондитерів пішло 50 годин. Складно сказати, як виготовлений з двох половинок їстівний різдвяний светр з'єднали на дівчині-моделі. Але зробити це вдалося завдяки чому тепер ми і можемо спостерігати знімки цього унікального десертного светра, зроблені до того, як солодкий светр з'їли голодні друзі дівчини...

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com