тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чудові сумки в стилі бароко від українського дизайнера

Багатьох заворожують архітектурні шедеври в стилі бароко, але дизайнера Костянтина Кофта настільки вразили химерні завитки і барельєфи, що він створив цілу серію модних дизайнерських аксесуарів з імітацією ліпних елементів...

 

 

Елементи стилю бароко тепер можна возити з собою, як пам'ять про старовинні європейські містах, в архітектурі яких, цей спосіб досить поширений.

Треба зазначити, що нова колекції досить відомого київського дизайнера Костянтина Кофта поєднує в собі анатомічні особливості людини і красиві архітектурні елементи. "Красу бароко в життя!" - ось девіз цієї оригінальної вишуканої колекції рюкзаків, виготовлених зі шкіри.

Орнамент, колони, сірий камінь — все це не про архітектуру, а про колекцію, яку можна справді вважати витвором мистецтва. Це вже не перша авторська колекція талановитого дизайнера, але неймовірно стильний модельний ряд серії «Archi» вражає будь-якого цінителя дизайнерських речей.

Доповнює ілюзію тональність аксесуарів – Костянтину вдалося добитися приголомшливої візуальної схожості в цій обробкою фасадів, але при цьому моделі колекції створюють дивовижне відчуття легкості.

Всі сумки - рюкзаки і клатчі, виконані з натуральної шкіри і прикрашені правдоподібною імітацією декору в стилі барокко. Такими аксесуарами можна сміливо доповнювати будь-який вишуканий образ в класичних тонах, які знаходяться зараз в тренді.

 


Костянтин Кофта кілька років тому створив власний бренд – Kofta– який об'єднує в собі суперечливі елементи та традиційні канони модної індустрії. Працюючи над створенням абсолютно нового, суперечливого, прогресивного і одночасно зверненого до джерел, коріння підходу до одягу, Костянтин звертається до сільських та урбаністичним мотивів, а також до їх несподіваним поєднанням.

Так, колекція, названа Roots Feminine SS 2014, пропонує повернутися до коріння (roots - коріння) і прислухатися до тиші, себе самого, своїм справжнім бажанням та відчуттями, щоб згадати істину, закладену всередині кожної людини.

Колекція весна-літо 2015 Inertia розповідає про те, що інертна матерія насправді сповнена руху, коли ми дивимося на неї, а геометрія життя нерозривно пов'язане з геометрією людського інтелекту.

 

 

 


Чтобы надежный, стильный и комфортный рюкзак купить, зачастую приходиться хорошенько побегать по магазинах и рынках. А с GOOD LOCAL такая необходимость автоматически отпадает, поскольку в этом магазине каждый найдет именно свою наиболее приемлемую модель.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com