тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Робот-пилосос з підтримкою доповненої реальності

На самому початку наступного року стартує щорічна виставка досягнень споживчої електроніки CES. Концерн LG Electronics на ній буде презентувати цікаву високотехнологічну новинку HOM-BOT Turbo+ — перший у світі робот-пилосос з підтримкою доповненої реальності...

 

У цій моделі реалізована функція під назвою Home Joy, що дозволяє легко визначити області, які потребують особливо ретельного прибирання, з допомогою камери будь-якого смартфона. Просте натиснення на забруднену область на зображенні кімнати дозволить направити HOM-BOT Turbo+ саме в цей ділянку для початку прибирання.

Втім, з генеральним прибиранням цей робот навряд чи справиться, тут краще залучати спеціалізовані служби, такі як клінінгова компанія Мактейлор з нею ідеальна чистота і порядок гарантовано!

 


Пилосос HOM-BOT Turbo+ оснащений камерами-сенсорами Triple Eye, які записують інформацію про навколишній простір, фіксуючи, де вже було зроблено прибирання.

Камера, розміщена на передній частині пилососа HOM-BOT Turbo+, виконує і інші "розумні функції: Home-View і Home-Guard. Home-View в реальному часі веде трансляцію на смартфон власника, дозволяючи віддалено управляти пилососом HOM-BOT Turbo+ і прибирати будинок в будь-який час, навіть перебуваючи за його межами. Функція Home-Guard дозволяє користувачеві не переживати за безпеку будинку.

HOM-BOT Turbo+ оснащений сенсором руху, і буде відправляти фото житла на підключений смартфон, коли помітить якусь активність. HOM-BOT Turbo+ оснащений "розумною" системою навігації Robonavi, завдяки якій уникає перешкод, таких як сходинки. А інтелектуальна система програмного забезпечення, що працює на базі двоядерного процесора, що дозволяє пилососа блискавично приймати рішення щодо напрямку подальшого руху. Одночасно потужний і надійний, пилосос LG з інверторним мотором Smart Inverter Motor з 10-річною гарантією надовго звільнить свого власника від турбот.

Даний девайс оснащений новою 80-вольтної літій-іонною батареєю PowerPack, що забезпечує потужню і безперервну роботу до 40 хвилин у звичайному режимі. З гарантованою максимальної потужністю і продуктивністю, новий пилосос на 10% ефективніший, ніж звичайний 2000-ватний провідний порохотяг.

Крім того, модель CordZero™ Canister оснащена інверторним мотором LG Smart Inverter Motor, що на 76% менше, на 65% легше і на 24% ефективніше звичайного середнього мотора для пилососу.

Крім того, LG оснастила CordZero Canister новою ергономічною ручкою, що дозволяє легше маневрувати у всіх напрямках без навантаження на зап'ясті або спину користувача. Ще одна вдосконалена функція пилососа CordZero Canister – унікальна у своєму роді технологія RoboSense™, що виключає необхідність штовхати пилосос перед собою під час прибирання.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com