тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Рік у пошуку 2015: що шукали в Google

Google відзвітував про роботу за 2015-й: розповів, що найбільше шукали у світі протягом останніх 12-ти місяців...

 

 

Серед найбільш обговорюваних новин року по всьому світу за версією Google — масові лиха та спортивні змагання. У список найбільш значущих тем потрапили також оскарівська церемонія прощання з померлими кумирами, чемпіонати світу з регбі та футболу серед жінок, а також подолання Єлизаветою II рубежу, після якого вона стала королевою, що найдовше править.

Звичайно ж, шукали все, що так чи інакше пов'язане з трагічними подіями: терактами — в Парижі (кількість запитів перевищила 897 мільйонів), землетрусом в Непалі і ситуацією в Сирії. Не тільки докладні звіти з гарячих точок, але і — що робить всім честь — способи допомогти постраждалим. Так, найпопулярнішими запитами в минулому році були «Як допомогти Непалу?» та інші подібного роду.

Користувачі не залишили без уваги питання одностатевих шлюбів і їх легалізацію в США, історію з Кейтлін Дженнер і тему трансгендерів. Цікавилися Адель і її новим альбомом, а також переживали з приводу таємничої сукні, що змінює колір, — ну ви пам'ятаєте.

Варто зазначити, що пошукові запити - суттєвий чинник інтернет-комерції.  Використовуючи seo просування сайту в Дніпропетровську силами досвідчених фахівців студії AdverMedia, ви тим самим забезпечите успіх вашому веб-ресурсу.


А що ж найбільше цікавило наших співвітчизників?

«Новини Донецька», «50 відтінків сірого», «Російська весна» стали найпопулярнішими запитами Google на Україні в 2015-м. А ще в українському сегменті у першій п'ятірці — «Жанна Фріске» і «Кузьма Скрябін», які пішли з життя в цьому році.

На основі проаналізованих мільйонів пошукових запитів, передбачувано лідером стала тема війни на Сході. В розділі «Купівля 2015 року» лідером став долар, а ще співвітчизники найбільше цікавились придбанням залізничних квитків, смартфоном iPhone 6 і ультразвуковим відлякувачем.

Що стосується фільмів, українців найбільше цікавила стрічка "50 відтінків сірого". Крім того, шукали "Форсаж 7", "Левіафан" і фільм "Незламна". Лідером в категорії телешоу ось уже п'ятий рік поспіль є реаліті-шоу "Холостяк", також користувалась папулярністю  "Кухня", а серед серіалів пальму першості отримав "Останній москаль".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com