тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Диво-стіл розтягує себе в усі сторони

Перед нами єдиний у світі круглий обідній стіл, який може змінювати свою «місткість» з 6 до 12 чоловік, "роздуваючись" в діаметрі, але залишаючись при цьому таким же бездоганно-круглим...

 


ООО «Формула Уюта» - это современное производство кухонь в Ульяновске с использованием лучших материалов и наиновейших технологий. У нас вы найдете замечательные кухонные гарнитуры на любой вкус и кошелек.


 

 

І хоча розкладні столи зазвичай асоціюються з браком житлової площі і вимушеним прагненням до компромісів, даний виріб призначений для мільйонерів. Меблі від компанії DB Fletcher, що базується в США і Британії, — це ексклюзивні, виготовлені вручну речі, розроблені художником Девідом Флетчером (David Fletcher). Як і належить дорогим виробам, вони виконані з масиву цінних порід дерева, відрізняються міцністю, ґрунтовністю і шикарним виглядом.

Але нас зацікавило в них інше. Багато вироби DB Fletcher відрізняються ще і вельми оригінальною конструкцією. Як, наприклад, унікальний «Стіл-кабестан Флетчера» (Fletcher Capstan Table). Це треба бачити (три відеоролика, до речі, лежать на фірмовій сторінці цього столу, і також є хороший ролик на YouTube): спочатку перед вами просто круглий столик, але варто взятися за його край і повернути проти годинникової стрілки на 30 градусів, як стільниця «розколюється» на шість часточок. Сектора ці піднімаються на кілька сантиметрів вгору, одночасно разсуваючись в сторони, з-під них висуваються додаткові шість прямих секцій і центральна 12-кінцева зірка. Всі панелі встановлюються на одному рівні — і знову перед нами круглий стіл, тільки більшого діаметра.

 


На весь процес достатньо 4-х секунд. Складання відбувається в зворотному порядку — потрібно лише потягнути стільницю за годинниковою стрілкою, і зайві часточки проваляться вниз, а основні секції — зійдуться разом. Єдине для дорогої речі упущення – процес трансформації не безшумний.

 


Предлагаем черное агроволокно под клубнику - эффективное средство борьбы с сорняками.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com