тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Lexus «взув» машини по сезону: крижані колеса для преміальних авто

Подарунки до Нового року чекають всі без винятку. Lexus вирішив вирішив порадувати шанувальників бренду неймовірним сюрпризом, і до новорічних свят "взув" автомобілі по сезону, встановивши на них реалістичні крижані колеса...

 


Вашему вниманию новый кроссовер премиум-класса Zotye SR7 с детальным техническим описанием, ценами и отзывами.


 

 

Автомобілі преміального класу Lexus, які випускає японська компанія Toyota Motor, до Нового року отримали неймовірні крижані колеса. І це не жарт - колеса для автомобіля були дійсно вирізані групою художників з самого справжнього і самого звичайного льоду. На створення коліс майстрам знадобилося близько 36 годин копіткої роботи.

 


Колеса вийшли цільнольодяними, покришки їм не потрібні. На поверхню коліс, там, де повинна була б бути покришка, навіть нанесено «перетин» для кращого зчеплення з дорогою. Втім, враховуючи специфіку матеріалу, навряд чи даний елемент надасть хоч якийсь вплив на ступінь контакту з поверхнею дороги.

При виробництві коліс їх заготовки попередньо протягом 5 діб утримувалися в спеціальній морозильній камері з температурою до мінус 30 градусів за Цельсієм. Справедливості заради, варто відзначити, що нельодяні матеріали в колесах все ж є – це синтетична тканина, акрил, яка служить для забезпечення додаткової міцності.

 

 


Прокол колеса машины сулит массой неприятностей, особенно если случилось это где-то вдали от "цивилизации" и нет запаски. Впрочем и в этой ситуации есть выход, достаточно заказать выездной шиномонтаж, эти мастера быстро починят обувку вашего авто.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com