тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Куди йде дитинство: ким стали зірки дитячих фільмів, коли виросли

«Пригоди Буратіно», «Королівство кривих дзеркал», «Пригоди Петрова і Васєчкіна», «Про Червону Шапочку» – хто не бачив цих чудових дитячих фільмів! Вони стали класикою радянського кінематографа, на них виросло не одне покоління дітей. Для нас улюблені кіногерої назавжди залишилися дітьми, але актори, які зіграли, давно виросли, а ну, деяких з них вже немає в живих...


Не всі зуміли впоратися з важкими часом безробіття і забуття в 1990-х, багатьом довелося попрощатися зі світом кіно. Зараз теж є хороше кіно і досить талановиті артисти, ось наприклад, владимирская 15 сериал актери, усю детальну інформацію можна почерпнути на сайті serial.ictv.ua

 

Тетяна Проценко (фото зверху), яка зіграла роль Мальвіни, могла б знятися ще у декількох дитячих фільмах.

Її запросили на головну роль у казку «Про Червону Шапочку», але через отримані травми їй довелося відмовитися. Вона закінчила факультет кінознавства у Вдіку, але в кіно так і не знімалася. За її словами, всі її кінопроби не були успішними. Вона вийшла заміж і виховує двох дітей.

 

Після того, як Дмитро Іосіфов зіграв головну роль в «Пригодах Буратіно», на нього посипалися пропозиції зніматися в кіно, від яких він не відмовлявся.

Пізніше Дмитро закінчив ВДІК і Білоруську Академію мистецтв, якийсь час працював в театрі в Мінську, але потім вирішив змінити акторську професію на рекламну діяльність.

Він зняв близько 40 рекламних роликів. Зараз займається режисурою: він став режисером декількох серій фільму «Убойная сила», серіалу «Літо вовків» і фільму «Суджений-ряджений».

 

А от Яна Поплавська, якій в результаті дісталася роль Червоної Шапочки, зробила успішну кіно - і телекар'єру. Вона закінчила Щукінське училище, була театральною актрисою, поєднувала роботу в театрі і в кіно.

Нова хвиля популярності прийшла, коли Яна Поплавська стала ведучою програми «Времячко». Крім того, займається благодійністю.

 

 

Близнюки Володимир і Юрій Торсуевы, які зіграли головні ролі у фільмі «Пригоди Електроніка», акторами так і не стали. Після успішної прем'єри фільму в 1979 р. їх запрошували зніматися, але по одному. А ну, вони хотіли знову працювати разом.

Криза 1990-х рр. змусила подумати про іншу діяльність. Брати Торсуевы зайнялися бізнесом, Володимир став фахівцем по митній справі. У 2011 р. вони намагалися заробити на ностальгії вже виросли фанатів дитячого фільму – тоді вони створили групу «Гараж Сироїжкіна» і виступали в клубах з піснями з «Пригод Електроніка». Звичайно, довгого успіху група не мала.

Брати змінили кілька професій, зараз працюють у великих російських компаніях, і в кіно, по всій видимості, вони вже не повернуться.

 

Роль Тома Сойєра у фільмі Станіслава Говорухіна була для Феді Стукова не першою, але саме вона принесла йому популярність. Він знявся в декількох серіях «Єралашу», у фільмах «Пеппі Довга панчоха» та «Острів скарбів». У 1993 р. він закінчив Щукінське училище і якийсь час працював у Німеччині, в театрі «Верштадт». Повернувшись, захопився телебаченням. Федір Стуков був ведучим передач «Лего-го!», «До 16 і старше», «Світові розіграші», як режисер працював над серіалом «Вісімдесяті», над реаліті-шоу «За склом», «Факультет гумору», «Все для тебе».

 

Роль Гекльберрі Фінна стала для Владислава Галкіна дебютом в кіно і стартом його успішної кінокар'єри. Він закінчив Театральне училище ім. Б. В. Щукіна та режисерський факультет Вдіку. Працював телеведучим, знявся в десятках фільмів. На жаль, життя талановитого актора несподівано обірвалося в 2010 р.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com