тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайні орігамі Гонсало Кальво

Гонсало Гарсія Кальво (Gonzalo Garcia Calvo) — іспанський майстер орігамі, чиї чудові творіння вражають детальністю, представляючи собою справжні твори паперового мистецтва. Варто відзначити, що кожен з них складено всього з одного аркуша паперу.

 

 

До речі, орігамі - чудова ідея приучити дітей до творчості. А ще хочеться порадити ось такий набор для рукоделия з магазину "Дракоша", дівчатка будуть у захваті від такого подарунку!

Взагалі, Гонсало професійний музикант, а орігамі для нього лише хобі. Кальво не тільки робить складні конструкції, але і ефектно їх підносить. Щоб підсилити враження від краси цих найтонших виробів, він ретельно продумує освітлення і задній план.

 


Техніка, в якій працює Гонсало Кальво, має ряд відмінностей від традиційного японського орігамі. Кальво найчастіше використовує техніку мокрого складання: змочений водою папір надає фігуркам плавність і дозволяє досягти максимальної жорсткості і виразності.

Серед робіт Гонсало можна знайти птахів, великих тварин, комах і музичні інструменти. Ймовірно, що музика не залишає майстра навіть під час роботи з папером. Вона живе в його серці і служить джерелом натхнення.

Важко повірити, що всі фігурки були складені всього з одного аркуша паперу, але це дійсно так. Твори Гонсало опрацьовані до найдрібніших деталей, за рахунок чого виглядають дуже реалістично. Дивлячись на роботи іспанського митця, здається, що паперові звірі ось-ось оживуть: журавлик змахне крилами, а пес загавкає.

На відміну від швейцарського майстра орігамі Мабона Гонсало не намагається відтворити фігури в їх реальному розмірі. Навпаки, серед орігамі Гонсало можна побачити справді «ювелірну» роботу. Моделі виглядають витончено, а часом навіть крихко.

 


З такого нехитрого матеріалу як папір можна створити не просто красиві фігурки. Орігамі послужить відмінним подарунком і оригінальною прикрасою будь-якого інтер'єру. Дизайнери давно взяли на замітку спосіб декорування приміщень за допомогою цієї техніки.

Виглядає яскраво і свіжо, а головне – економно. Адже часи, коли займатися орігамі могли дозволити собі тільки обрані, давно позаду. Та й хто з нас не мріяв скласти тисячу журавликів і загадати бажання? Надихнувшись чарівними роботами Гонсало Гарсія Кальво, саме час здійснити дитячу мрію і стати трішки ближче до мистецтва орігамі.

 


 


  


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com