тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дизайнери Toyota зібрали діючу картонну модель Lexus

Картон, як відомо, має безліч способів застосування. Але недавно дизайнери відкрили несподівані сторони цього матеріалу. Виявилося, що з картону можна не тільки трояндочки і екологічно чисті меблі робити, але і справжні автомобілі...

 

 

Група дизайнерів-ентузіастів вирізала і зібрала з листкового картону справжній автомобіль седан, причому навіть функціональний! Незвичайне «орігамі» було створено не без участі компанії Toyota Motor, а збирали дизайнери машину марки Lexus.

Автомобіль моделі Lexus IS був вирізаний і склеєний з картону в натуральну величину. Дизайнерський проект перевершив всі очікування. У зібраній картонній моделі майже всі активні складові частини рухливі: двері машини відкриваються, капот піднімається, рульове колесо і колеса обертаються. Але найголовніше полягає в тому, що картонний Lexus IS може їздити, нехай і на дуже невеликій швидкості! У рух автомобіль приводиться електродвигуном, а як справжньому авто йому потрібні автомасла, причому відмінної якості, які пропонує ООО ТД Вест-Ойл.

 


Створенням Lexus IS з картону, безумовно, - вдалий рекламний трюк. Однак сам прецедент подібного досягнення в галузі дизайнерської майстерності не може не здивувати.

Створювалася машина з 3D-малюнків, які були спеціально розроблені Toyota Motor для даного проекту. За оцінками фахівців дизайн кузова і дизайн салону практично на 100% збігаються з оригіналом.

 


Щоб картонний автомобіль зміг поїхати, його корпус збирали на сталевій жердині-основі, на якій в свою чергу був закріплений алюмінієвий каркас. Для скріплення переважної більшості деталей і елементів використовувався звичайний клей. Що стосується салону, то він так само, як і кузов автомобіля відновлений в найдрібніших подробицях.

 


А ще нещодавно з'явилася інформація, що Lexus готовий випустити на ринок власний ховерборд. Скейтбордисти отримають унікальну можливість відірватися від землі в буквальному сенсі цього слова. Втім про цюрозробку ми розкажемо наступним разом.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com