тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Авангардний особняк з «лусочками» для любителів всього незвичайного

Надзвичайно красивий і оригінальний будинок, який за своїм зовнішнім виглядом нагадує якусь фантастичну казкову споруду, було створено спеціалістами архітектурного бюро GilBartolome...

 

 

Цей унікальний проект отримав назву Каса Акантиладо (Casa Acantilado) або Кліфф-Хаус, а розташувався цей дивовижний особняк прямо на узбережжі Гранади, що в Іспанії. Архітектура будинку ніби-то грає з геометрією ландшафту, при цьому створюючи зумисну двозначність між штучним і природним. Будинок начебто похований у горі, а весь він прихований під плавними вигинами листів залізобетону і сотні струмків з цинкових пластин. Таке рішення архітектори обрали не тільки тому що воно дуже ефектно виглядає, але ще це більш економічне рішення для даної місцевості.

Дійсно, досить оригінальна дахівка, до речі, тут http://tov-amarant.com.ua/gde-kupit-metallocherepitsu-v-kieve.html можна найвигідніше купити у Києві металочерепицю.

 


Варто зазначити, що у цій прекрасній будівлі злилися воєдино органічні форми з динамічною сучасністю. При будівництві будинку архітектори постаралися максимально точно вписати його у навколишній ландшафт.

 


 

А створювався цей ефектний авангардний будинок спеціально для молодої пари іспанців, які придбали досить складний ділянку, тільки через щиру любов до неповторного узбережжя мальовничої Гранади. Не дивно, що їх все життя вабило таке прекрасне і повне загадок Середземне море.

 


В будинку всі внутрішні приміщення розташовуються на двох рівнях, щоб протягом усього року в приміщеннях повинна підтримуватися оптимальна температура. На нижньому рівні розташована простора вітальна площею 150 квадратних метрів. Причому весь будинок розміщується так, ніби він спускається по схилу пагорба, утворюючи невеликі тераси. За рахунок цього створюється неповторне відчуття, що на мальовничому горизонті розташовується приголомшливий амфітеатр.

Велика частина простору розташовується на відкритому повітрі, а на одній з терас був навіть обладнаний басейн. Другий поверх будинку під хвилястою дахом, нагадує пінні хвилі, що розбиваються об скелі. Здається ніби окремий шматочок моря перемістився на землю. Дуже приємно, коли виходиш з вишуканої сучасної вітальні і стрибаєш в шикарний басейн, який знаходиться на самому краю скелі!


 

 


Органічні форми будинку дуже сильно виділяються і візуально вражають. Варто зазначити, що для такого унікального будинку навіть меблі були розроблені спеціально за замовленням архітекторів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com