тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Україні з'явилася іменна монета Саакашвілі

На початку грудня в Україні і Грузії з'явилися сувенірні монети з зображенням губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі...

 

 

Покупцям пропонують монети номіналом 1000 ларі зі сплаву міді, нікелю, срібні або золоті. В залежності від матеріалу виготовлення, коштувати вони будуть від 850 до 35 тисяч грн, і всі бажаючі на спеціально створеному для цього сайті зможуть замовити собі такий сувенір.

Впртість, відверто кажучи, кусається, тому дозволити собі такий коштовний презент зможе далеко не кожний колекціонер, до речі, якщо ви бажаєте знати цена монеты 10 рублей Хабаровск, відвідайте сайт blognumizmata.ru, думаю така інформація буде корисною для нумізматів.

На одній стороні представлено зображення Саакашвілі. На іншій — географічна карта Чорного моря, що символічно об'єднує дружні Грузію і Україну. Згідно повідомленню українських ЗМІ, монети випускаються приватної ювелірною фірмою, власники якої є палкими прихильниками реформаторських дій учільника Одещини, і до НБУ вони ніякого відношення не мають.

За словами творців монети, внесок екс-президента Грузії в реальні реформи України може стати унікальним. Автори проекту пояснили, що наважилися на такий крок у зв'язку з можливими перспективами Саакашвілі на пост прем'єра Української держави, а крім цього для того, щоб зробити подарунок до його дня народження, яке було 21 грудня.

Нагадаємо, що в перших числах грудня Михайла Саакашвілі позбавили громадянства Грузії. Повідомлялося, що екс-президент сам відмовився від грузинського паспорта, оскільки на Україні подвійне громадянство заборонено діючим законодавством.

З приводу такого рішення у Мін'юсті Грузії відзначили, що у Саакашвілі був місяць, щоб пояснити причини свого рішення, що стосується українського громадянства, але він цього не зробив. Сам колишній лідер вважає, що грузинські власті вирішили залишити його без громадянства, щоб не допустити до виборів в країні.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com