тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Електронна система Modwells допомагає поліпшити поставу

Пряма спина - справжня проблема для сучасних офісних працівників і іншої категорії людей, що мають сидячу роботу. Допомогти в поліпшенні або виправлення неправильної постави покликана нова розробка американської компанії Artefact.

 

 

Варто зазначити, що зараз пропонуються і інші ефективні рішення для подолання цієї проблеми. Ось, наприклад, такий ефективний магнітний корректор осанки, до речі зараз можна придбати зі знижкою 50%

Велнес-система Modwells складається з системи датчиків, що прикріплюються до блузці, базового пристрою, дійснює бездротовий прийом і передачу даних і програмного додатка, що забезпечує обробку інформації. Програмний комплекс дозволяє визначати різницю між правильним і неправильним положенням хребта на основі індивідуальних медичних показників, намічати і пропонувати дії для поліпшення постави, а, при необхідності, передавати показання датчиків обслуговуючому лікаря.

 


Біометричні датчики компактні і легко кріпляться до будь-якої блузки, яка при цьому має досить щільно прилягати до тіла. Завдяки бездротовій передачі показників вони абсолютно не заважають рухатися і займатися повсякденними справами.

В цей же час система Wearable Modwells збирає і аналізує дані про стан постави, пропонуючи в результаті людині поради щодо її поліпшення – якщо проблеми існують.

Важливо усвідомити, що хребет відноситься до найбільш важливої частини скелета, забезпечуючи не тільки красиву поставу, але і передачу нервових сигналів від мозку до кінцівок, ряд інших важливих функцій. Викривлення хребта впливає на стан внутрішніх органів, а зміщення міжхребцевих дисків призводить до болісних болів і навіть втрати працездатності.

Велнес-система Modwells забезпечує контроль за станом постави і правильним вигином хребта, і дозволяє коригувати його без частих відвідувань лікаря. Потенційно вона здатна захистити від хронічного болю у спині і шиї – при регулярному контролі постави і роботи над нею з пропонованого комплексу вправ. Купити електронну систему Modwells поки неможливо – розробка знаходиться на стадії тестування. Втім, коли компанія Artefact, що базується в Сіетлі  представить її до продажу, ми про це обов'язково повідомимо.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com