тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

The Brick House: химерна архітектура на тлі сільського пейзажу

В околицях індійського мегаполісу Мумбаї сьогодні можна спостерігати житловий будинок оригінальної форми під назвою The Brick House, який ідеально вписується у навколишній сільський ландшафт. Створили це архітектурне диво фахівці з індійського архітектурного бюро iSTUDIO Architects за замовленням людей, які бажають жити в гармонії з природою і мають у розпорядженні «не легку» для будівельниих робіт горбисту ділянку...

 

Таким чином, і була реалізована ідея органічної форми будівлі, яке виникає на перший погляд ніби з-під землі. Дизайнери і прості обивателі головною особливістю даної будови називають візуальний обман. Адже завдяки наявності безлічі скатів і гірок, підйомів і спусків, а також своєрідного, поетапного входження в основні приміщення, людина практично не в змозі оцінити його масштабність. З вулиці здається, що будинок величезний, а всередині, навпаки, якийсь компактний, хоча загальна площа становить 230 кв. метрів.

З метою економії архітектори вирішили не замовляти будматеріали в інших районах, а звернулися за допомогою до місцевих постачальників дерева, бамбука, каменю та цегли. Тому можна вважати The Brick House суто сільським творінням, яке істотного заощадило бюджет замовників на його зведення.

 


Численні гірки, спуски і підйоми, незвичайні вигини і повороти, виконані з каменю, цегли і дерева. Так виглядає будинок зовні. Створюється враження, що будинок виростає прямо з землі і являє собою одне ціле з навколишньою його природою. Оригінальним і унікальним можна назвати і дизайнерське рішення по оформленню «нутрощів» будинку.

Центральне місце було віддано під невелике патіо (тобто дворик) з декоративно оформленим басейном. Його природний стиль ще більше наближає будинок до сільського ландшафту. Всі кімнати (в тому числі і дві спальні) мають округлу форму і розташувалися одна за одною, з'єднуючись різноманітними проходами та коридорами.

 


«Перлиною» будинку є оригінально оформлена цегляна стінка, що представляє собою гратчастий екран під назвою jail. Правда, він виконує не тільки декоративну, але і практичну функцію, розсіюючи прямі промені сонця і забезпечуючи так звану пасивну функцію внутрішніх приміщень. Звичайно ж, не обійшлося і без інноваційних технологій.

 


Зважаючи на те, що The Brick House все ж розташований серед незайманої природи і сільського ландшафту, для забезпечення його власників і гостей нормальними умовами цивілізації була проведена установка сучасного насосного обладнання, яке покликане задовольнити різні потреби, пов'язані з водопостачанням та водовідведенням.

 


 


Если вам требуется качественный и по доступной стоимости ремонт квартир в минске, советую обратиться к опытным специалистам ООО "Хороший дом". Здесь используют исключительно самые лучшие материалы, передовые технологии и индивидуальный творческий подход.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com