тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Суперсучасний дзеркальний будинок – «House wz2»

Один з будинків, побудованих в 50-х роках минулого століття на південному заході Німеччини, був підданий вельми оригінальній реконструкції. Архітектор Bernd Zimmermann, який працював над новим дизайном, перетворив його в щось на кшталт гігантського будинку кривих дзеркал...

 

 

 


Перед дизайнером стояло завдання модернізувати традиційну для цієї місцевості споруду, яка простояла більше 60 років в сучасну резиденцію. При цьому, обриси будівлі повинні були залишитися незмінними. Так побажала подружня пара, яка зробила замовлення. Так як розміри, пропорції і профіль будинку міняти було не можна, Bernd вирішив обшити його зовнішні стіни панелями з полірованої нержавіючої сталі.

Так будинок House wz2 став відображати навколишній простір, частково зливаючись з небом і землею. «Нержавіюча сталь, що покриває як стіни, так і дах, відображає зовнішній світ, дозволяючи будинку зникнути в ньому, дематеріалізуватися. Таким чином, будівля входить в навколишній простір не підкоряючись йому, а ховаючись в ньому», - говорить Zimmermann.

 


Кожна дзеркальна панель трохи вигинається, тому будинок не тільки відображає реальність, але й викривляє її. Гра світлотіні на його поверхні створює дивні зображення, що дійснозачаровують погляд. Поряд з обшивкою, проект передбачав реконструкцію існуючих і додавання декількох нових вікон. Два великих отвори були зроблені в даху, які стали виконувати роль світлових люків, бічні ж вікна були реконструйовані і як би втоплені у стіни.

«Існуючі вікна були майже повністю перероблені і замінені. Нові отвори в стінах володіють іншими розмірами, формами та функціональністю», - пояснює архітектор. Головний вхід також викладений дзеркальними панелями, зливаючись зі стіною і впускаючи гостей у вузький коридор, що веде всередину будинку. Затемнений вестибюль, стіни якого спеціально пофарбовані в вугільний чорний колір, що переходить в житлові приміщення та їдальню, займають нижній поверх.

 


Великі вікна, у всю висоту від стелі до підлоги, розташовуються спереду і ззаду будинку, відкриваючи вид на сад та задній двір відповідно. Розташувавшись в новому трирівневому атріумі, прямо в центрі будинку росте дерево.

Загострений дах формує на верхньому поверсі скошену стелю, що зменшує верхню кімнату і робить її більш затишною. Між поверхами архітектор також передбачив скляні перегородки, що дозволяють мешканцям будинку оглядати зверху все, що відбувається в будинку.

 


Близится капитальный ремонт в доме? Значит, пора и окна менять. А если вы проанализируете цены на пластиковые окна в Воронеже, их соотношение с качеством материала изготовления, то выгода заказывать их в ООО "Окна в Воронеже" более чем очевидна. Кстати, на сайте компании имеется удобный функционал для расчета стоимости в режиме онлайн.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com