тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумний туалет від Kohler сам підключається до Wi-Fi

Сучасні цифрові технології наскрізь просочили наше життя. Якщо ще десять років тому і персональний комп'ютер був далеко не у всіх, то тепер у кожного їх по кілька в різних варіантах (ПК, ноутбук, КПК, планшет). І без мобільних девайсів взагалі неможливо вести повноцінне соціалізоване життя...

 

 

Дехто навіть у туалет без них сходити не може. Особливо, якщо мова йде про високотехнологічний, «розумний» туалет Kohler Numi toilet. Звичайно, «розумні» унітази ми вже бачили. Торік ми розповідали вам про Regio Smart Toilet, який вміє програвати музику, боротися з бактеріями, а також автоматично піднімати і опускати унітазну кришку. Але Kohler пішла в таких розробках ще далі. Вона створила інтерактивний туалет Kohler Numi toilet. І це вже не просто унітаз, напханий електронікою, це цілий комплекс, що робить наш похід в туалет максимально комфортним.

Отож, компанія Kohler розповсюдила повідомлення про те, що починає випускати нову модифікацію «розумного» унітазу Numi, у якого є вбудовані динаміки, MP3-плеєр, FM-радіо і пульт дистанційного керування з сенсорним екраном. На подив деяких користувачів, унітаз, оснащений вбудованим біде з «інтегрованої сушаркою», здатний виконувати голосові команди.

І тепер у новій моделі диво-унітазу Numi з'явився USB-порт, за допомогою якого можна оновлювати прошивку. Через USB-порт техніки Kohler можуть встановлювати оновлення фірмового програмного забезпечення.

 


Це вже друга версія розумного інтерактивного туалету, яку представляє компанія Kohler. На цей раз він не обмежується тільки тим, що активно взаємодіє з усіма гаджетами типу смартфонів, КПК, планшетів. У нього також є USB-порт, Bluetooth. Більш того, він читає SD-картки. Через SD-ридер користувач може імпортувати в систему туалету свій плей-лист телефону і насолоджуватися музикою.

Зрозуміло, що при цьому користувач з комфортом сидить на унітазі, підсвіченому в стилі ембієнту. Легковажні припущення про те, що скоро і вечірки перемістяться в більш приватний простір, мають під собою серйозні підстави. Якщо на мобільні гаджети встановити спеціальний додаток, то можна буде управляти всіма функціями Kohler Numi toilet.

А функцій в ньому, як кажуть, не злічити. І людина, яка заходить в цей розумний туалет, має реальну можливість регулювати рівень змиву, температуру підлоги і систему дезодорування повітря. На додаток до нового Numi пропонується батарейний комплект. Його повинно вистачити приблизно на 100 зливів. Він цілком може стати в нагоді, якщо буде вимкнено живлення в електромережі, від якої працюють клапани унітазу. За допомогою гаджетів можна буде управляти MP3-плеєром і радіо, кришкою унітазу, системою очистки та іншим.

Ну, а сам унітаз буде вбудована Wi-Fi-точка, і це реальна можливість зачекініться в Facebook прямо з туалету. Першу модель Numi випустили в продаж у минулому році за ціною 6 тисяч доларів. Нова модель на сайті Kohler вартує 6600 доларів.


 


Если вам требуется быстрая, недорогая, а главное – качественная установка сантехники, на сайте Naimi.kz вы сможете подобрать для этого дела наиболее подходящего ответственного мастера.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com