тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Яскравий декор будинку, облаштованого в колишній церкві

Незважаючи на те, що будівлю від попереднього власника дісталося Стюарту Кірбі в задовільному стані, вона потребувало ремонту, оновлення екстер'єру та встановлення сучасних зручностей. Але найголовніше – це не стан приміщення, а його призначення. Новому власнику дісталася церква, яку він вирішив перетворити на житловий будинок...

 

 


Прочный экологический профиль, два контура утеплении, отличные показатели тепло и звукоизоляции, плюс самые доступные на пластиковые окна в Белгороде цены с возможностью установки в кредит. Заказывайте окна в компании «Окна-Центр» - выгода очевидна!


 

 

Ця реконструйована 150-літня церква знаходиться на півдні Австралії, на березі океану. Архітектор і дизайнер інтер'єру придбав її в 2013 році і взявся за ремонт, щоб зробити приміщення затишним і енергозберігаючим.

Так як будівля є найвищою в цій місцевості, то потерпає від сильних вітрів, тому Стюарту спочатку довелося усунути всі щілини в стінах і даху, встановити сонячні батареї і зробити ізоляцію стін, а також відремонтувати вікна.

 

 

Всередині будинку на першому поверсі були зроблені незначні зміни, наприклад, були прибрані штори і законопачені тріщини. Стіни були пофарбовані в зелений, жовтий та рожевий кольори, які опинилися улюбленими кольорами Кірбі.

Протягом 20 років Кірбі збирав унікальну колекцію меблів у стилі середини 20 століття. В центрі першого поверху знаходиться вітальня з симетричним дизайном, який відповідає дизайну будь-якої церкви. Диван і крісла синього кольору, які виготовлені в Нідерландах, разом з кріслами були розташовані навколо круглого килима навмисне, щоб досягти симетрії.

Крім цього, получилось організувати затишне місце для зустрічей і відпочинку, незважаючи на велике приміщення.

 

 

Вгорі над тим місцем, де раніше знаходилася церковна кафедра, розташоване велике вітражне вікно круглої форми. В стороні від вітальні знаходиться куточок, де розташувалася бібліотека. Це ще одна визначна пам'ятка першого поверху, яка не дозволяє простору виглядати пустельним і непривітним.

За словами Кірбі, яскравий колір доріжки на підлозі робить це місце особливо затишним. Завдяки тому, що з вікон прибрали штори, кут добре освітлений денним світлом.

 


Навпроти бібліотеки знаходиться їдальня. Тут Кірбі поставив великий овальний стіл. За ним зручно зможуть розміститися 12 осіб. На першому поверсі знаходиться кухня, яка розташована на місці колишньої церковної кафедри. За словами Кірбі, йому подобається тут готувати.

Дизайнер з ландшафту посадив кілька нових рослин в саду, включаючи банксии і кущі мирта. Оскільки рослинам необхідний час, щоб вирости, то паркан було вирішено пофарбувати в помаранчевий колір, щоб оживити територію. Коли кущі та дерева виростуть, паркан красиво буде контрастувати з їх зеленню. Будинок розташований недалеко від перехрестя, але його захищає висока стіна. Обидві сторони стіни пофарбовані в малиновий колір. Так як Кірбі любить яскраві кольори, то цей колір припав йому до смаку.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com