тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Маслонаповнений дайверський годинник Ressence Type 5

Вашій увазі перший механічний дайверський годинник, циферблат якого чудово видно під водою під будь-яким кутом зору. Вони не мають відблисків і ефекту рефракції – заломлення зображення, і все це – завдяки заповненню корпуса спеціальним нафтоподібним маслом, що рятує його від ряду недоліків, властивих більшості інших моделям наручних годинників...

 

Саме так були представлені маслонаповнені дайверські годинники Ressence Type 5 від бельгійського бренду Ressence, відповідні стандарту ISO 6425, орієнтовані на занурення з аквалангом, з гарантованою водонепроникність 100 метрів, наділені опуклим сапфіровим склом, а також легким і міцним титановим корпусом, розміром 46 мм (діаметр) на 15,5 мм (товщина) і вагою 87 гр.

Натхненні в своєму дизайні корпусом морської черепахи, механічні дайверські годинники Ressence Type 5 містять у корпусі 37,5 мл олії, в яку занурено весь механізм і циферблат пристрою. Ефективне змащення вузлів і блоків сприяє надійній роботі в умовах невагомості, дозволяє витрачати в процесі роботи менше енергії,  забезпечуючи запас ходу 36 годин, і забезпечує стійкість механізму при підвищенні тиску до 10 атмосфер.

 


За точність відображення часу в дайверських наручних годинниках Ressence Type 5 відповідає запатентована система поліпшеного типу ROCS 5 – Ressence Orbital Convex System, заснована на роботі магнітного поля. Видимість циферблата і стрілок годинника в умовах затемнення покращує покриття суперлюмінова (SuperLumiNova), що світиться з блакитним і зеленим відтінком.

При цьому конструкція, що складається з 324 елементів передбачає автопідзавод, і термостатичний клапан, контролюючий зміну обсягу розширюваної і стискуваної при різниці температур рідини. А ось заводної головки в годиннику немає – її замінює обертальна кришка з тильної сторони моделі.

Для тих, хто уважно стежить за новинками бельгійської компанії Ressence, опис може здатися вже знайомим – більшість представлених параметрів вже були присутні в моделі дайверських годинників Ressence Type 3. І найбільші зміни зазнав хіба що дизайн аксесуара. Годинник поставляються в комплекті з чорним шкіряним ремінцем. Що ж стосується заявленої вартості Ressence Type 5, вони вже надійшли в ритейлерські мережі – вона становить 26 250 євро.

 


Стильные, надежные и недорогие китайские часы предлагает интернет-магазин 1000bestgoods.ru.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com