тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Британська пара молодят визнана найстарішою на Землі

Дійсно правдиве твердження - любові всі віки покірні! Цього літа до вівтаря вирушила найстаріша в світі пари, де нареченому - 103 року, а нареченій - 91 рік. Британці Джордж Кірбі і Дорін Лаккі офіційно стали найстарішою парою в світі, що зв'язала себе узами шлюбу...

 

 

Вони одружилися в присутності 50 найближчих друзів і членів сім'ї. На церемонії також був присутній представник Книги світових рекордів Гіннеса.

Дата весілля (13 червня 2015 року) збіглася з 103-річчям Джорджа, що зробило свято ще більш значним. Коли його запитали про весілля, Джордж сказав, що він щасливий як ніколи, що Дорін змушує його відчувати себе молодим і він може сказати точно, що вони збираються провести залишок свого життя разом.

 


Ця історія ще раз доводить, що вік не має значення, коли мова йде про щиру міцну любов. Їх загальний вік в сумі склав 195 років, що побила існуючий дотепер світовий рекорд Гіннеса. Попередня пара в сумі налічувала всього 188 років, тому Кірбі і Лаккі отримали титул найстаршої пари в світі.

«Ми це робимо не для запису в Книзі рекордів, ми одружуємося, тому що любимо один одного давно, і я, нарешті, зрозумів, що зараз саме час це зробити», ‒ сказав Кірбі.

Вони зустрілися в 1988 році і з тих пір жили в цивільному шлюбі. Разом у них налічується 7 дітей, 15 внуків і 7 правнуків, і всі вони довгий час чинили тиск на Кірбі, щоб він уклав офіційний шлюб з Дорін. Все сталося в минулому році на День Святого Валентина за вечерею, коли Кірбі, нарешті, вирішив, що настав момент і зробив пропозицію Дорін.

«Я не вставав на одне коліно, роблячи пропозицію, тому що не впевнений, що зміг би встати з нього», ‒ сказав він з гумором кореспонденту видання Daily Mail. Напередодні весілля Дорін розповіла, що залюбки ходить по магазинах у пошуках відповідного плаття, яке було б не надто гламурним, але простим і витонченим.

«Звичайно, я не буду соромливою нареченою, але при думках про цю подію у мене злегка паморочиться голова», ‒ сказала Дорін. Бажаємо парі довгих щасливих років разом, а всім хорошим людям такого ж довгого, щасливого сімейного життя!

 


 


Как сделать так чтобы предстоящая свадьба, день рождение, корпоратив прошли "без сучка и задоринки", и оставили после себя только самые яркие и приятные впечатления? Это под силу только опытному, веселому и креативному ведущему. На сайте www.mega-smile.ru вы сможете ознакомиться с оригинальной программой от профессионального тамады Артема Косичкина.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com