тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Освічені жінки п'ють більше, ніж неосвічені

Експерти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) нещодавно провели глобальне дослідження «Подолання шкідливого вживання алкоголю» за результатами якого, зокрема, з'ясувалося, що освічені люди п'ють в середньому більше, ніж неосвічені. Особливо ця тенденція помітна серед жінок...

 

 

Також кількість споживаного алкоголю залежить від соціоекономічного положення людини — більше випивають представники середнього і вищого класу. Різниця в споживанні особливо помітна серед жінок.

Безперечно, вживання алкоголю повинно бути помірним і контрольованим. А щоби дізнатись, скільки конкретно на даний час проміле алкоголю в організмі слід використовувати. Раджу перейти на сайт alco-hunter.ru, саме там можна придбати ці прилади по найкрвщій ціні.

Втім вернімося до дослідження ОЕСР. Науковці не наводять конкретних цифр, однак зауважують, що ця тенденція проявляється через особливий культури споживання, притаманний середньому і вищому шарам суспільства, а також деяким професіям. Наприклад, творчим, у яких прийнято випивати для стимуляції уяви, або у фінансових, де прийнято з розмахом відзначати великі ділові перемоги.

Експерти відзначають, що єдиною країною, де ці залежності не проявляються, є Індія. На думку вчених, це, швидше за все, пов'язано з особливостями релігії, способу життя та соціального устрою індійського суспільства.

Доктор Прісцилла Мартінес (Аргентина Martinez) з організації Alcohol Research Group уточнила, що, незважаючи на тенденцію, можна говорити про те, що серед освічених і забезпечених людей, які вживають спиртні напої, переважають алкоголіки. «Проведене ОЕСР дослідження також показує, що люди з низьким рівнями доходів (незалежно від освіченості) більш схильні до надмірно споживання алкоголю і, зокрема, до пияцтва» - підрезюмувала дослідниця.

Також у дослідженні зазначається, що в країнах, де проживають кілька етносів, споживання алкоголю серед національних меншин значно нижче, ніж у домінуючій національності. Щорічне дослідження ОЕСР, присвячене споживання алкоголю, охоплює 34 країни, що входять в неї.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com