тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Дешева рибка – погана юшка»: чого вартують безплатні сайти

У наш час розвитку інтернет-технологій чимала кількість людей займається створенням власних сайтів в інтернеті, які можуть приносити дуже хороші доходи своїм власникам. Відомо, що для створення сайту і розміщення його в інтернеті необхідно вкласти деякі кошти. Але є і можливість створення повністю безкоштовного ресурсу в інтернеті, яку надають існуючі на сьогоднішній день безкоштовні сервіси створення сайтів...

 

 

Здавалося б, створюй собі безкоштовний сайт, не знай горя і витрат, але на превеликий жаль, безкоштовні сервіси не можуть підійти для повноцінного, а головне дохідного проекту в інтернеті, оскільки мають масу недоліків, про які ми і поговоримо нижче.

Служби, що надають можливість створити сайт абсолютно безкоштовно, теж можуть бути корисні тим, хто бажає створити дуже невеликий, пробний або сімейний ресурс. Іншими словами, на безкоштовному хостингу можна створити свою сторінку, яку нема необхідності просувати і залучати на неї масу відвідувачів.

Одним з явних недоліків, що кидаються на очі, є реклама безкоштовного хостинг-провайдера, яка заважає тим, хто відвідує безкоштовні сайти. Справа в тому, що хостер надає можливість розмістити на своєму сервері сайт абсолютно безкоштовно, теж повинен на чомусь заробляти, от тому-то він і розміщує будь-якого роду рекламу на всіх сайтах своїх клієнтів. Варто сказати, що подібна реклама зазвичай досить помітна і, звичайно ж, нетематична, що природно, погано впливає на розкрутку і загальний розвиток сайту.

Дуже багато функцій повноцінної роботи в інтернеті, відсутні зовсім. Зазвичай безкоштовними сервісами надається дуже маленький пакет послуг та функцій, які підходять для створення самого найпростішого ресурсу. Наприклад, не рідко немає таких функцій як: Perl, FTP-доступ, PHP, бази даних, поштові скриньки тощо. Більш того, ви не зможете дати запит на встановлення якого-небудь додатка, необхідного для продуктивної роботи вашого ресурсу, оскільки безкоштовні хостинг-провайдери не надають такої можливості.

А ось якщо ви замовите створення сайту візитки у Києві досвідченим спеціалістам дизайн студії Полюс Альфа, то отримаєте повноцінний інтернет-ресурс з безліччю корисних функцій, зручним інтерфейсом, привабливим оригінальним дизайном. Щодо останнього, то характерною ознакою безкоштовних сервісів є примітивне, нецікаве оформлення, що само собою абсолютно не здатне зацікавити потенційну цільову аудиторію.

Сервери безкоштовних провайдерів, часто дуже перевантажені, оскільки щодня на них містяться велика кількість сайтів. З-за великої перевантаження виникають часті перебої в роботі безкоштовних сайтів, що не може не впливати негативно на популяризацію і відвідуваність таких сайтів.

Дуже невеликий обсяг трафіку – це теж атрибут, яким володіє безкоштовний сайт. Іншими словами, ви не зможете зробити досить функціональний і наповнений всякими корисними речами сайт. Нерідко існують обмеження на закачування музики, відео і іншого, щоб не перевантажувати сервер. Звичайно ж, все це не дає можливості створення серйозного інтернет-проекту.

Техпідтримка безкоштовних веб-ресурсів – це щось дуже абстрактне і малопомітний. Якщо сказати прямо, технічна підтримка у цьому випадку практично відсутня, що є великим їх недоліком. У разі якщо виникнуть якісь питання, проблеми або пропозиції, вам не буде до кого звернутися. Для успішного розвитку будь-якого інтернет-проекту необхідно щоб була професійна технічна підтримка хостинг-провайдера, яка могла б в самі найкоротші терміни вирішити виникаючі проблеми.

Відомо, що у користувачів інтернету вже давно виникла велика недовіра до сайтів, розміщених на безкоштовному хостингу з доменним ім'ям третього рівня. Безкоштовними сайтами користувалися і користуються багато шахраї, оскільки такі ресурси можна створювати скільки завгодно, з-за цього люди давно перестали довіряти таким ресурсів, а значить, безкоштовний сайт не зможе підійти для створення комерційного проекту, так як люди не будуть довіряти вам свої гроші.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com