тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Устілки KickSoul: управління смартфоном рухом ноги

Дистанційне управління власним смартфоном – можливість не найактуальніша. Але іноді може бути цілком навіть корисна. Приміром, вона може виручити під час невдалого побачення, якщо зімітувати дзвінок від шефа і терміновий виклик на роботу – ми розповідали про такий приклад у публікації про металізовані пасманакладних волосся, що дозволяють управляти гаджетом...

 

 

Або просто активує затвор камери – коли потрібно зробити селфі або фото з друзями, розташувавши смартфон на відстані. Тут буде корисний спеціальний чохол для селфіманів або окрема кнопка ДУ типу HISY Bluetooth.

Ще один цікавий варіант керування власним смартфоном без дотику до нього розроблено інженерами массачусетської дослідної лабораторії MIT Media Lab - устілки для взуття KickSoul. Конструктори включили в свою конструкцію гіроскоп і акселерометр, які фіксують певні рухи ніг, мікрочіп Arduino Nano 3.0 (ATmega328), що забезпечує обробку сигналів, і модуль бездротового зв'язку Bluetooth RN41, що передає оброблену інформацію на смартфон. Смартфон, через попередньо налаштований додаток, сприймає інформацію з устілок KickSoul у вигляді команд – і виконує запрограмовані користувачем дії. Достатньо буде converse all star купити в Києві, чи інше хороше взуття, і вставити туди цю розумну устілку. Просто і оригінально!

 


Розробники наводять кілька прикладів використання цих розумних устілок, здатних полегшити життя, коли у користувача зайняті одна або обидві руки, і передбачають всього пару рухів ногою: ковзпючий рух або фіксуючий положення ноги при постановці на носок взуття.

Так, розміщені в кросівках, чоботях або стильних жіночих туфельках розумні устілки дозволяють перегортати сторінки на екрані смартфона, збільшувати або зменшувати масштаб зображення досліджуваного. Можна також відповідати на дзвінки, активувати інші додатки, і навіть управляти побутовою технікою, підключеною до системи "інтернету речей", що сприймає команди зі смартфона. Можна привести в якості прикладу ще безліч випадків, коли руки зайняті, а потрібно здійснити певні маніпуляції зі своїм мобільним гаджетом.

Розроблена молодими інженерами система розумних устілок цікава. Ось тільки купити її, як мінімум найближчим часом, не вийде: устілки KickSoul представлені лише в якості експериментального концепту і до промислового випуску не плануються.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com