тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумне ліжко Balluga допоможе поліпшити сон

Розумні годинник, браслети, прикраси, одяг - що далі? Британський дизайнер Джо Катан вважає, що наступним кандидатом на здобуття «розуму» у вигляді сучасної електронної «начинки» є меблі, а саме - ліжко...

 

 

Так, нещодавно він представив робочий прототип «розумного» ліжка під назвою Balluga Bed, над яким він працював цілих 8 років. Нове «розумне» ліжко по зовнішньому вигляду практично не відрізняється від звичайного, проте всередині у ньому все не так просто.

Замість звичайного матраца в Balluga Bed використовується спеціальне пінне покриття на еластичних кулях. Останні можуть змінювати свій розмір, підлаштовуючи форму і жорсткість ліжка під індивідуальні особливості конкретної людини.

Також в Balluga Bed вбудована система регулювання температури різних ділянок поверхні ліжка, вібромотор, кілька видів підсвічувань і навіть протипожежна сигналізація. Управляється ж ліжко зі смартфона або планшета через спеціальний додаток (в Balluga Bed вбудований Wi-Fi модуль).

 


Примітно, що Balluga Bed - це не просто оригінальний концепт. «Розумне» ліжко готується надійти в продаж вже в поточному році і коштує вона не так дорого, як можна було б очікувати - 1660 доларів. При цьому виробник планує надавати на кожну продану ліжко 20-річну гарантію.

 


Крепкий здоровый сон – залог бодрости, высокой работоспособности и хорошого настроения на целый день. Предлагаем купить много беспружинных матрасов на askona.ua в Киеве. Абсолютное качество и комфорт по доступной стоимости!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com