тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

McLaren про своє бачення гоночного боліда майбутнього

Своє бачення ідеального боліда Формули-1 показала фірма McLaren. Спорткар хизується передовими технологіями, але чи потрібні вони у віртуальній реальності?..

 

 

Відділ маркетингу компанії McLaren працює буквально на знос. Жодна інша фірма, що випускає дрібносерійні автомобілі, не генерує такої кількості інфопроводів. Невеликі виробники зі зрозумілих причин не можуть випускати новинки так само часто, як це роблять великі автоконцерни, тому, щоб бути на слуху, їм доводиться весь час винаходити щось цікавеньке. Найпопулярніший спосіб бути в інформаційному тонусі – випускати нескінченні спецверсії своїх нечисленних моделей, але і він має розумні межі – не можна, щоб у споживача замилювалися очі.

 


Ще один хороший спосіб – концепткари і віртуальні моделі. Комп'ютерна гра Gran Turismo 6, доступна щасливим власникам ігрових консолей Sony, вже стала своєрідною ареною битви між виробниками за звання автора самого незвичайного гіперкара в цифровому Всесвіті. Ще один претендент від McLaren міг би загубитися у строкатому натовпі конкурентів, тому свій MP4-X concept британська фірма не представила на ігровому майданчику, а, так би мовити, «в цифровому вакуумі», окремо від всіх.

Представлена на фото і відео модель – не що інше, як уявлення інженерів і дизайнерів McLaren про ідеальний болід для ідеальної Формули-1 з далекого світлого майбутнього. Передбачається, що докучливий і вічно мінливий регламент змагань залишиться в минулому і пілоти будуть ганятися хто на що здатний.

Болід майбутнього від McLaren не має фізичних органів управління, напрямок та інші параметри його руху буде задавати мозок гонщика, пов'язаний проводами із захованим в надрах машини суперкомп'ютером. Прямо в вуглепластиковий монокок автомобіля вбудовані ниткоподібні акумулятори, які живлять електромотори – двигунам внутрішнього згоряння в майбутньому, зрозуміло, нема місця.

 


Заряджатися інноваційні батареї будуть, в тому числі, і від сонячної енергії, а електрика буде витрачатися не тільки на розкрутку коліс до скажених швидкостей, але і на перетворення оточуючого машину повітря в плазму – це дозволить зменшити аеродинамічний опір. До того ж поверхня кузова машини являє собою один великий дисплей, на якому повинна відображатися спонсорська реклама. Колір боліда, відповідно, може бути будь-яким.

Ясно, що MP4-X concept – не більш ніж смілива фантазія, але виглядає цей McLaren круто!

 


Компания «МС-партс» предлагает оригинальные качественные запчасти mustang по наилучшей стоимости. В случае возникновения вопросов, в любое удобное время вы можете связаться с нашими опытными консультантами.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com