тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Навіщо чайнику інтернет?

Запитаєте, для чого взагалі віддалене управління такій простій речі як чайник? Варіантів використання цього самого віддаленого управління дуже багато...


Ось, наприклад, ви прокидаєтеся від мелодії будильника. А будильники зараз багато «заводять» на своїх смартфонах. Так от, раз вже смартфон все одно доводиться брати в руки, то чому б відразу не дати з нього команду чайнику закип'ятити воду? Тоді можна буде ще подрімати під теплою ковдрою, не поспішаючи вибратись у ванну і потім відразу заварити собі гарячого чаю. Скажете – по дорозі в ванну нескладно і на кухню завернути? Мабуть, але це так зручно – не робити зайвих рухів.

 


Redmond SkyKettle M170S стане в нагоді і в офісі. Припустимо, вам лінь відірватися від робочого процесу, щоб зганяти на кухню. Включаєте чайник віддалено зі свого смартфона або планшета, завзято трудіться, обговорюєте деталі з партнерами і замовниками, а коли, нарешті, з'являється можливість відійти, наливаєте собі чаю. Зауважте: все ще гарячого, так як у чайника є функція автопідігріву. А якщо у вашому офісі багато співробітників, і вода в чайнику зазвичай закінчується до того, як ви встигаєте дістатися до кухні, SkyKettle буде особливо корисний. По закінченні кип'ятіння води він відразу ж подасть вам сигнал (повідомлення на смартфон або планшет). Це шанс випередити всіх колег і вчасно розжитися окропом.

Ще наш «розумний» чайник уміє підігрівати воду до певних температур. Не любите окріп? Забудьте про те, щоб його розбавляти, – воду можна нагріти до 40, 55, 75, 85 або 95 градусів. До речі, для заварки деяких видів чаю (наприклад, зеленого або білого) стоградусный окріп строго протипоказаний – загубляться всі корисні властивості напою. А ось 75 градусів – ідеально.

 

Нагрівання до 40 градусів любителям чаю не згодиться, зате стане знахідкою для молодих батьків. Адже саме ця температура рекомендована для розведення дитячих каш і молочної суміші. Не потрібні ніякі додаткові пристрої начебто підігрівача для пляшечок – все зробить «розумний» чайник. Для цього мамі або татові навіть не доведеться йти на кухню, досить запустити підігрів зі смартфона.

Як і всі представники лінійки Smart Home від Redmond, чайник SkyKettle виглядає круто. Блискучий корпус складається частково з глянсового пластика з квітковим принтом, частково з металу. До речі, пластик – це лише зовнішнє оформлення. Зсередини чайник повністю металевий. Нержавіюча сталь довговічна, легше очищається від нальоту і, до речі, повільніше цим самим покривається нальотом. Збірка пристрою – ідеальна.

 


Як вже згадувалося, для управління всією «розумною» технікою Redmond призначене один додаток – Ready for Sky. Завантажити його можна в app store або Google Play. Мінімальні вимоги – підтримка iOS 8.0+ і Android 4.3+, а також Bluetooth 4.0. Для дистанційного керування технікою через Ready for Sky є два варіанти. Перший – по Bluetooth. Як ви розумієте, в цьому випадку ви обмежені відстанню – радіус дії до 50 метрів, тобто тільки на рівні квартири.

 


Ви навіть не здогадуєтесь, які класні холодильники в інтернет-магазині «Техно Хата»! Любих розмірів, конструктивних рішень, та й ціни зовсім не кусаються. Ну і, звичайно ж, абсолютна гарантія якості.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com