тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Українці можуть безкоштовно пройти онлайн-курси для початківців тестувальників

На українській платформі Prometheus стартував освітній курс, присвячений основам тестування програмного забезпечення. Програма розрахована на людей без досвіду роботи в IT і пропонує освоїти базові знання в даній сфері...

 


Набути ґрунтовних знань з математики, фізики, хімії, біології, географії, української і іноземних мов надає можливість Українська онлайн школа, де впроваджені найновіші методики навчання, а індивідуальні завдання проводять досвідчені викладачі


 

Навчання в режимі онлайн триває 5 тижнів. Після фінального іспиту учасники отримають відповідний сертифікат міжнародного рівня. Курс розробляли викладачі Lviv IT School, він заснований на адаптованій програмі з однойменного платного стаціонарного курсу. Навчальний матеріал подається максимально дохідливо, так що пройти курс можна, не маючи технічної освіти. Для навчання потрібні базові знання персонального комп'ютера та англійської мови.

Варто відзначити, що інноваційний проект «Prometheus», про який ми не раз згадували на сторінках сайту, досить плідно, особливо в останні роки, працює на освітянській ниві ниві  запустив перші в Україні. З останніх розробок варто відзначити масові безкоштовні онлайн-курси з підготовки до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики та хімії.

На сьогоднішній день ефективно функціонують і інші освітні ініціативи для жителів нашої країни. Так, нещодавно компанія Google запустила в Україні проект віртуальної спільноти Google Educator Group. У ньому працівники сфери освіти можуть навчатися web-технологій і ефективного використання їх у навчальному процесі, а також, ділитися з колегами досвідом.

GEG Ukraine було створено на базі співтовариства «Вчимося з Google». Члени групи – викладачі українських навчальних закладів, активно використовують систему безкоштовних інструментів для утворення Google Apps for Education. Освітнє співтовариство Google надасть майданчик для співпраці викладачів, де вони зможуть набувати цінний досвід, а також ділитися ним та різними креативними ідеями стосовно використання віртуального освітнього арсеналу Google у навчальному процесі. На сторінці «Сервіси Google у професійній діяльності» учасники проекту проводять вебінари, до яких може приєднатися будь-хто. Програма GEG Ukraine відкрита для всіх – до неї можуть приєднатися директори шкіл, рядові викладачі і просто ті, хто використовує продукти Google, щоб вчити інших.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com