тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

LED-імплант - останній писк в біохакерській моді

Американські та німецькі біохакери вживили собі під шкіру силіконовий імплантат зі світлодіодами. Він включається від магнітів і здатний підсвічувати татуювання. Одного імплантату вистачить приблизно на 10 тис. «включень», потім його видаляють хірургічним шляхом...

 

 

Біохакери – це люди, які експериментують зі своїм тілом, вживлюючи в нього різні кіберімплантати, вони зосереджені на «злиття людини і машини». В ході останнього експерименту піттсбурзька група біохакерів Grindhouse Wetware зі своїми німецькими напарниками з Дюссельдорфа вживила собі під шкіру світлодіодний імплантат. На операцію потрібно 15 хвилин.

Новий прилад, який отримав назву Northstar V1, призначений для підсвічування татуювань, а де зробити оригінальне тату можете читать на сайті ellittattoo.ru.

 


За розміром Northstar V1 не більше монети. Як пірсинг, цей імплантат виконує чисто естетичну функцію. Включається він від магніту: якщо провести по шкірі магнітом, він починає блимати, а через десять секунд знову повертається в сплячий режим. За розрахунками розробників, до розрядки акумуляторів пристрій може загорятися близько 10 тис. разів. Після цього його треба буде витягти хірургічним шляхом.

Як очікується, прилад Northstar V1 надійде в продаж в 2016 році. Імплантувати його під шкіру можна буде у тату-салонах по всьому світу. У майбутньому розробники планують, що прилад, крім виконання косметичної функції, зможе передавати важливу біометричну інформацію на зовнішнє пристрій, наприклад, на телефон. Крім того, людина з імплантатом зможе з допомогою жестів керувати електронними пристроями.

Додамо, що попередня версія імплантату Circadia 1.0, створена компанією Grindhouse Wetware в 2013 році, представляла собою комп'ютерний чіп, здатний передавати біометричні дані на андроїд. Вона занотовувала температуру тіла по Bluetooth. Пристрій працює від батареї, укладеної в захисний чохол, і заряджається за допомогою бездротових технологій.

«Замість того, щоб відвідувати лікаря для того, щоб подивитися знімки вашого здоров'я, ви можете зберегти для себе медичні дані, отримані протягом тижнів і місяців, і самостійно їх розглядати. Повідомлення, попередження і тексти з вашого телефону-андроїда на імплантат Circadia можуть відображатися через шкіру за допомогою LED», – сказав біохакер і трансгуманіст Тім Кенон, якому імплантували це імплантат. Кеннон каже, що пристрій дозволить йому вивчати, що змушує температуру його тіла падати або підніматися.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com