тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фантастична архітектура клініки Лоу Руво в Лас-Вегасі (США)

Нові напрямки та стилі все частіше зустрічаються не тільки в сучасному образотворчому мистецтві, але і в архітектурі. Яскравим прикладом такої новомодної споруди є досить незвичайна споруда, яка розташувалася в мальовничому куточку Лас-Вегаса 888 W Bonneville Ave...

 

 

 


Зовнішній вигляд цього будинку мимоволі притягує до себе численні погляди перехожих. Одні захоплюються її фантастичним футуристичним дизайном, інші при вигляді цього будинку приходять в стан здивування, третіх просто охоплює жах. Але однозначно, ця споруда нікого не залишить байдужим, причому гості міста, вперше побачивши унікальну споруду, в більшості випадків думають, що це якийсь музей, і навіть не здогадуються, що тут розташований медичний заклад.

У стінах настільки неординарної і ексцентричного будівлі в стилі робіт великого Гауді, чи Хундервассера знаходиться клініка Лоу Руво, яка називається «Центр Здоров'я Мозку». Ну не знаю, на мою думку, люди хворі на голову лише при вигляді цього несамовитого творіння, ще більше занедужають :)

 


Знаменитий архітектор Френк Гері, який є автором проекту цієї дивної споруди, не відразу взявся за роботу. Не один раз влада міста просили його спроектувати медичний центр, але кожен раз архітектор їм відмовляв. І все ж Френк Гері дав свою згоду на розробку проекту, коли дізнався, що його з Ларрі Руво, який є засновником клініки, пов'язує втрата близьких людей, померлих від захворювання мозку.

 

 


Медичний центр у своєму складі має два корпуси, сполучених критим переходом. В одному з них знаходиться науково-дослідна лабораторія і лікарня, в іншому – Центр Життєвої Активності. Хочеться відзначити, що ці корпуси дуже відрізняються у своєму виконанні один від одного, як раз цим фактом відомий архітектор підкреслив двоїсту сутність діяльності мозку, в якому є місце як для порядку, так і для хаосу.

 

 

В Хаотичній частини клініки відвідувачі не зустрінуть ні пацієнтів, ні медперсоналу, тут проводяться різні зустрічі, заходи та банкети, основна мета яких – збір коштів для нових досліджень. Корпус, де розташовані лікарняні палати, а також кабінети лікарів, виконані в більш традиційному стилі, з простим спокійним і функціональним інтер'єром.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com