тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Випускна сукня з шкільних домашніх завдань

Випускне плаття, як наряд, що вдягається на отримання атестата, диплома, а також на святкування цієї події – на шкільну або студентську вечірку, пережило багато перевтілень за час свого існування. Сьогодні, в числі інших варіацій, це може бути шикарна модель знаменитого дизайнера – з шовку, тафти, повітряних мережив, вартістю в кілька тисяч доларів...

 

 

Може бути більш скромний, лаконічний наряд, куплений в недорогому бутіку або зшитий на замовлення у знайомої кравчині. Або зовсім виготовлене власними руками з незвичайних матеріалів плаття – приміром, таке, яке приготувала на свій випускний 17-річна канадська випускниця Кара Коскович (Kara Koskowich).

Оригінальний костюм дівчина зробила з... зошитових листів зі старими домашніми завданнями, акцентувавши їх яскравими елементами у вигляді кольорових стікерів – різнокольорових самоклеючих листочків під записки, на яких зазначала все ті ж домашні завдання. Сукню Кара виготовляла близько 3-х місяців – з березня, періодично то беручись за роботу, то на час залишаючи її. Вона різала, клеїла, зшивала паперові листи і закінчила роботу напередодні церемонії випускного, використавши для сукні 75 паперових листів і кілька десятків кольорових стікерів.

Таким чином Кара заощадила гроші на купівлю сукні, здивувала друзів і викладачів креативним рішенням і оригінально розпрощалася зі своїми шкільними зошитами – які більшість учнів після закінчення школи просто викидають. Та й до того ж, хто сказав, що на церемонію прощання зі школою потрібно обов'язково приходити в брендовому костюмі? Як би там не було, а таку важливу подію як випускний потрібно зафіксувати на фото, а тут http://rhinodesign.ru представлено дуже оригінальні зразки оформлення випускних альбомів.

 


Проте дівчина була не єдиною, яка прийшла на випускний в незвичайному вбранні. Її подруга – Дороті Грехем (Dorothy Graham), проміняла шовк і тафту у святковому вбранні на... пластикові пакети для покупок. Саме з них вона і зробила свою випускну сукню. Втім, і цим варіантом вибір суконь з незвичайних матеріалів не обмежується.

Раніше інші дівчата – прихильниці креативу, представляли випускні сукні з обгорток для льодяників Starburst, упаковок «райдужних» цукерок Skittles і навіть з колечок-«ключів», які залишаються при відкриванні жерстяних банок з пивом, лимонадом, іншими напоями. Остання модель – сукня із «ключів» від бляшанок і рожевих атласних стрічок, вийшла більш ніж елегантною.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com