тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кеди ShiftWear змінюють свій дизайн за секунди

Пам'ятайте, якось потрапляли до нас в новинну стрічку жіночі туфлі Volvorii Timeless з E-Ink вставками від литовських розробників? Вельми ефектний і практичний елемент гардеробу - одна пара взуття з різними програмованими малюнками дозволяє жінці змінювати свій вигляд буквально на ходу. Не те що кожен день, кілька разів на день дама може хизуватися в "новеньких" туфельках...

 

 

Так, і економія реальна - не треба розоряться на немислиму кількість взуття під конкретну сумочку, шапочку, рукавички і багато чого ще. У шафі ж одна пара Volvorii Timeless http://oxran.com/catalog/protective-equipment/breath/respirators/31149.html займає значно менше місця, ніж незліченна кількість взуття.

Втім, був один мінус у розумних туфель - вставки з E-Ink були чорно-білі. Цей нюанс вирішив врахувати стартап, який представив на Indiegogo проект кед ShiftWear. Зовнішній вигляд виробу також, як і у туфель Volvorii Timeless, можна міняти на ходу за допомогою відповідного мобільного додатку. Ось тільки E-Ink кольорові вставки. На кросівках буде реалізована можливість виводити як чорно-білі та кольорові зображення, так і анімацію. 

 


Планується, що ShiftWear отримають захист від вологи, укріплену кевларовим волокном підошву, стійку до вигинів електроніку і акумулятори з підтримкою бездротової зарядки. При цьому кеди можна буде прати в пральній машині.

На жаль, технічні нюанси розробники випустили, а заявлені можливості звучать надто привабливо і не реально, що наштовхує на думку про обдурювання (поки ще жоден крупний світовий бренд не виробляє подібні вироби). Стартап пропонує три моделі з різною висотою, найнижча по передзамовленню обійдеться в $150.

А от новітнє взуття New Balance буде випущена з допомогою 3D друку. У зв'язку з таким запуском обіцяють, що кросівки стануть більш еластичними і витривалими, так як за допомогою технологій вдалося домогтися більш складних текстур на підставі взуття. Зокрема, New Balance представляє собою черговий крок вперед в області високопродуктивних кросівок. У них нова м'яка накладка розташована між підошвою і верхній підошвою соединяющейся з текстилем, вона пом'якшує удар між кроками, під час дотику до землі.

Ключовий матеріал розроблений 3D Systems і вже отримав свою назву DuraForm Flex. Цей еластомерний матеріал формується в midsoles шар за шаром за допомогою селективного лазерного спікання (SLS), з оптимізованої конструкції на основі тиску на стопу. 3D Systems кажуть, що такий підхід приніс нові можливості в плані виготовлення підошви гнучкою, високоміцної, легкої і довговічною.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com