тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гра в "Тетріс" зменшує тягу до їжі, алкоголю та наркотиків

Людина, захоплена популярною комп'ютерної грою в "Тетріс", набагато менше схильна до переїдання, зловживання алкоголем і пристрасті до наркотиків. Про це повідомляється в бельгійській газеті Libre Belgique...

 

"Немає більшого задовольння, ніж бачити, як цеглини падають на своє місце і як прибираються їх лінії. Ця знаменита гра настільки приносить задовольняє і заманює психологічно, що, на думку вчених, граючи в неї кілька разів в день по 3 хвилини, людина на 20 відсотків зменшує свою тягу до наркотиків, а також до надмірностей у їжі та алкоголю", - зазначає видання.

В дослідженні, проведеному Libre Belgique брали участь студенти у віці від 18 до 27 років, у яких є залежність від чогось або сильний потяг до чого-небудь. Протягом дня по кілька разів давали грати в "Тетріс" і просили їх за 100-бальною шкалою оцінювати свої бажання під час гри, а також до і після неї.

"Більшість студентів, близько 70 відсотків, кажуть, що не можуть уявити собі що-небудь інше, граючи в Тетріс. За їх словами, захопленість грою дозволяє їм "втихомирити" свої бажання або навіть зовсім про них забути", - підкреслює газета. На думку вчених, "Тетріс" здатний відвернути увагу від різних залежностей, так як мозок людини, що грає в нього, починає працювати по-іншому, уяву задіюється набагато більше.

"Тетріс" - комп'ютерна гра, винайдена в СРСР Олексієм Пажитновым і представлена громадськості 6 червня 1984 року. Її ідею йому підказала куплена ним гра в пентаміно. Найбільш відома мелодія, яка асоціюється на Заході з цією грою, - це російська народна пісня "Коробейники", яка грається перед початком кожного раунду.

До речі у США планують екранізувати легендарну відеогру. Про це повідомив журналістам глава компанії Threshold, яка візьметься за зйомки, Леррі Касанофф. За його словами, сюжет фільму не зведеться "до набору ліній, що переміщаються по екрану", але більше ніяких деталей він не розголошував.

Касанофф не розповів про запрошених брати участь у зйомках акторів і передбачувану дату виходу стрічки на екрани.

Threshold вже екранізувала стрічки за мотивами серії комп'ютерних ігор "Мортал Комбат". Вони вийшли на великий екран у 1990-х роках і зібрали в прокаті більше $100 млн.

 


На сайте http://igrygame.org/ вы найдете множество ярких и захватывающих игр для мальчиков и девочек на любой вкус. Отправляйтесь со своими любимыми мультяшными героями в увлекательный мир игровых приключений!Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com