тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Розумні» штори Axis Gear можуть знизити енергоспоживання будинку

Штори і жалюзі значно підвищують комфорт перебування в приміщенні, приховуючи людей в кімнаті від занадто яскравого сонця і сторонніх очей, захищаючи від перегріву влітку і знижуючи циркуляцію холодного повітря від вікон взимку...

 

 

Тим самим вони забезпечують економію енергії при роботі кондиціонера і опалювальної системи. Ось тільки закривати і відкривати жалюзі і штори доводиться вручну — що не завжди зручно. Якщо, звичайно, не оснастити їх дорогою автоматикою, або більш економічною системою AXIS Gear, що дозволяє в лічені хвилини автоматизувати домашню або офісну систему штор і жалюзі.

Анонсований розробниками канадського стартапу Axis life модуль AXIS Gear розрахований на використання з шторами і жалюзі, оснащеними пластиковим або металевим ланцюжком, який відкриває і закриває шторки. І якщо ви вирішили встановити систему AXIS Gear, то найкраще її використовувати з жалюзями, що можна придбати в інтернет-магазині jaluzi-svetloff.com.ua, якість і функціональність у них бездоганна, а до 30-го листопада тут є дуже хороші знижки.

 


Ланцюжок штор і жалюзі поміщається в запірну систему модуля і прокручується в потрібну сторону: у вказаний користувачем час в автоматичному режимі. Режими задаються через додаток на смартфоні. Там можна вказати по дням тижня, в який час жалюзі або штори повинні підніматися/відкриватися вранці. І коли вони повинні закриватися вечорами.

Якщо ж обрана версія AXIS Gear, що підключається до системи розумного будинку (на $20 дорожче), можна задати окремі індивідуальні сценарії, що базуються на конкретних умовах. Будь то стан погоди або положення сонця за вікном (наприклад, коли сонце йде за горизонт, штори закриваються). Або температура всередині приміщення (жалюзі опускаються, коли температура стає надто низькою/високою — при взаємодії з термостатом).

І таких сценаріїв розробники передбачили безліч. Таким чином, розумна електронна система автоматичного відкриття штор і жалюзі AXIS Gear забезпечує комфорт для перебуває вдома користувача, економить енергію при роботі опалювальної системи і кондиціонера. І навіть від грабіжників може врятувати: штори з AXIS Gear будуть автоматично закриватися і відкриватися навіть тоді, коли господарів немає вдома — імітуючи їх присутність.

Що ж стосується можливості купівлі та вартості розумного модуля для штор і жалюзі — поки що це лише попереднє замовлення в кампанії на Indiegogo. З доставкою з жовтня наступного року. І з цінником від $190 за набір з двох модулів, розрахованих на два комплекти штор (з доплатою $40 у виконанні під протокол ZigBee для підключення до системи розумного будинку).

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com