тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Німеччині побудували будинок-електростанцію

Будинки, які повністю забезпечують власні потреби в енергії без використання викопних джерел, стають все більш популярними в світі. Будуються як невеликі котеджі для однієї сім'ї, так і гігантські хмарочоси під потреби великих компаній...

 

 

Економічна доцільність таких будівель залежить від багатьох факторів і викликає суперечки, зате екологічні переваги очевидні. Не останню роль в таких енергоефективних спорудах відводиться тепловим насосам, а на сайті agholding.ru компанії "Эй Джи Холдинг" можна вигідно придбати таке обладнання.

Останнім часом виділилися кілька класів подібних будинків:

- «нульові» повністю покривають свої потреби в енергії;

- «пасивні» будинки рангу плюс (Passive House class Plus), чиє енергоспоживання повинно бути не вище 45 кВт/год, а вироблена енергія не менше 60 кВт/год;

- «пасивні» споруди класу преміум (Passive House Premium), що витрачають не більше 30 кВт/год, при виробництві 120 кВт/год.

«Нульові» споруди вже побудовані і продовжують зводитися, як в Європі і США, так і в Азії. Що ж стосується преміумних «пасивних» будинків, то перший сертифікат, що підтверджує цей високий статус, був нещодавно вручений власникам «House of Energy», розташованого в Німеччині в місті Кауфбойрен.

 


Об'єктивно, будівля не зовсім відповідає необхідним нормативам, так як виробляє лише 103 кВт/год. Зате і його споживання помітно нижче зазначеного в нормативі і становить 21 кВт/год. Завдяки цьому комісією було прийнято рішення нагородити його творців.

Для того щоб забезпечити вироблення енергії, що в 5 разів перевищує потреби самого будинку, не було застосовано жодних новітніх розробок. Однак поєднання даху, повністю зайнятого сонячними панелями (загальна їх площа становить 250 кв. м) і безлічі теплоізоляційних розробок дозволили досягти такого приголомшливого ефекту.

Як відомо опалення будівель є найбільш енерговитратною статтею в їх експлуатації. Так що в «House of Energy» його творці застосували максимальна кількість технологій, що знижують тепловтрати. Потрійні склопакети на вікнах, висока герметичність фасадів, практично повна відсутність так званих " містків холоду, особлива система вентиляції та рекуперації тепла – все це дозволяє знизити середньорічні витрати на опалення до 8 кВт/год. Також невелику кількість гарячої води поставляє підземний тепловий насос, що використовує температуру ґрунту.

Будівлю було побудовано в минулому році і на практиці довело свою енергоефективність. автономне опалення будинку

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com