тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Їстівні фотографії від компанії Cocoagraph

Ностальгія, ностальгія... Словники української мови фіксують одне із значень цього слова, як «туга за минулим». А ви ніколи не помічали, що ностальгія, «загорнута» в сучасний контекст може виявитися і своєрідним двигуном прогресу?..

 

 

Тобто, людина розуміє, що минуле вже не повернеш і намагається, все ж втиснути свої спогади в нову концепцію, тим самим, продовжуючи насолоджуватися тим, що любив, тільки вже в новій якості. А якщо раптом вам це набридне, то ви зможете просто... з'їсти свої спогади і від них залишиться тільки післясмак.

Але, не буду вас більше інтригувати. Отож, американська компанія «Cocoagraph», що базується у Філадельфії, порадувала закоханих, що відчувають ностальгію по фотоапарату Полароїд (Polaroid) оригінальними їстівними фотографіями. Ці незвичайні творіння об'єднують в собі нашу любов до вінтажу, фотографії і, звичайно, шоколаду!Компанія, за вашим бажанням перетворює будь-які знімки, логотипи (стилізовані зображення назв) або інші зображення у кондитерські вироби. Кожне замовлення – це ручна робота, ви вибираєте самі улюблений смак шоколаду – гіркий, молочний, змішаний, і в результаті отримуєте свій «солодкий спогад» чудової якості, від якого, до того ж, дуже легко позбутися.

Rae Vitorelli, засновник компанії Cocoagraph і його команда друкують фотографії на спеціальний «їстівний» папір і це зображення «розташовується» на шоколадній основі, виробленої у відомій вам Санта-Барбарі.

JPEG, сканування, фото зі смартфонів – все підходить відмінно! Jnstagram і Hipstamatic (дві найгарячіші фото-додатки для ioS, для обміну фотографіями) чудово «ложаться» на квадратний шоколад. Взагалі, це їстівне фотомистецтво є незвичайним, поки, подарунком до будь-яких особистих і корпоративних свят.

 


«Life Size» (Розмір Життя) Cocoagraph, плитка у варіанті вагою 50 грамів коштує $8.5, а «Bite Size (Розмір укусу) Cocoagraph – другий варіант – 3 плитки по 15 грам, коштують $12. У цьому випадку спогади знайшли надійне укриття, вони залишаються у нас...в шлунку!

 


Есть кружки с логотипом, брелоки, футболки, ручки, пепельницы, блокноты, календари и множество других сувениров. А еще можно сделать такой презент в подарок - шоколад с логотипом, очень оригинальное решение от «Chocolate Company»!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com