тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Планшет Play n' Trace для раннього розвитку дітей

Дитяча творчість – процес важливий: як в плані загального розвитку малюка, так і в справі розкриття його художніх здібностей...

 


Наші дітки повинні рости не тільки здоровими, а й розумними. А досягти цього допоможе школа раннього розвитку для дітей, де малюки зможуть отримати початкові знання по математиці, англійській і українській мові, навчитися логічно мислити, бути дисциплінованими, правильно спілкуватися як з дорослими, так і ровесниками.


 

Найчастіше в цьому плані використовуються традиційні інструменти: папір, олівці, фломастери і фарби. Похвально, що виробники електроніки намагаються розширити свій вплив і на цей, дуже великий, ринок товарів для дитячої творчості. І, зокрема, малювання.

У різний час ми могли оцінити дитячий цифровий планшет для малювання Kids Designers II, випущений компанією Genius як самостійний пристрій. І спеціальну дошку-мольберт iPad-EASEL від бренду CTA Digital, призначену для використання з планшетом iPad і дозволяє дитині відчути себе маленьким Пікассо.

Чергова розважально-ігрова новинка для дитячого малювання – графічний планшет від американської компанії Kent Displays, випущений під брендом Boogie Board. Електронні планшети Boogie Board LCD eWriters – цікаве і відносно недороге рішення, що багато в чому повторює функції знайомих багатьом радянських "магнітних малювалок". Останні являли собою недорогі пластикові планшети, на екрані яких можна було малювати або писати пластиковою паличкою. А потім миттєво видаляти свої витівки, провівши під площиною екрану вмонтованим пластиковим бігунком.

Технологія роботи цифрових планшетів Boogie Board організована, звичайно, дещо складніше. По суті його екран являє собою гібрид РК-дисплея і електронного паперу. Зручність малювання пластиковими стилусами і чіткість зображення тут забезпечує покриття у вигляді гнучкої пластикової мембрани. А ось стирається малюнок електронним способом – натисненням кнопки на боці планшета. Власне, тільки на очищення екрану від малюнка і витрачається енергія двох батарейок типу ААА, необхідних для роботи дитячого графічного планшета і достатніх для п'яти років його роботи.Цікавими нововведеннями стала округла форма дитячого планшета для малювання, що імітує мольберт художника. І напівпрозорий екран Boogie Board Play дозволяє просто малювати, або робити це за допомогою пропонованих в комплекті шаблонів, обводячи лінії зверху, коли основний малюнок підкладений під екран планшета.

Вивчення форм, кольорів, цифр і літер – так розробники характеризують освітні можливості дитячого електронного планшета для малювання. Причому робити дитина це може самостійно, перемальовуючи зображення за шаблонами та книжками, або слідуючи урокам на маминому iPad з безкоштовним фірмовим додатком-компаньйоном для Play' n ' Trace з AppStore.

У число плюсів гаджета входить те, що створений дитиною малюнок залишатиметься на екрані до тих пір, поки його не видалять натисненням кнопки. У число мінусів – окремі частини зображення не можна стерти теркою або поправити іншим способом. Тільки повністю стерти і намалювати все заново.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com