тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Представлена ігрова ретро-консоль в дерев'яному корпусі

Шведський дизайнер Лав Хультен (Love Hulten), відомий своїми ретрофутуристичними роботами, запустив збір коштів на серійний випуск портативного емулятора класичних ігрових приставок 1980-х років. Кілька місяців тому на відомому краудфандинговому майданчику Kickstarter оголошено збір коштів на запуск виробництва ігрової приставки кишенькового розміру Pixel Vision в стильному дерев'яному корпусі ручної роботи...

 

 

Думається така консоль особливо сподобається людям, що ностальгують по тим рокам.

Приставка імітує роботу популярних пристроїв 1980-х років: Atari 800, 2600, 5200 і 7800; Game Boy (як у монохромному, так і в багатобарвному варіантах), Super Nintendo, Sega Master та інших. Всередині кишенькової приставки знаходиться плата Raspberry Pi A+. Пристрій оснащений 3,5-дюймовим екраном, що спеціально спотворює зображення таким чином, щоб створювалося враження гри на телевізорі з опуклим екраном.

 


Управління здійснюється за допомогою хрестового джойстика і двох кнопок. Крім того, є гніздо для навушників і USB-порт для тих, кому здасться недостатньою база з 10 тисяч ігор, вже завантажених в пам'ять. Акумулятора ємністю 2000 маг, за запевненням Хультена, вистачить на вісім годин роботи.

Крім класичних ігор, приставка дозволить зіграти і в нові, зроблені в стилі ретро спеціально для Pixel Vision.

 


Крім стандартної Pixel Vision, планується випуск преміальної версії Pearl ("Перлина") – їх буде всього 20 штук. Відмінністю ексклюзивних виробів стануть латунні панелі, матова чорна панель і інкрустація перламутром. Кожен покупець отримає іменний сертифікат з зазначенням номера виробу.

Проект оцінений в 42500 євро, з яких за три дні вдалося зібрати 12500. Перша партія в 250 одиниць Pixel Vision буде випущена до 16 лютого 2016 року, друга – до 16 квітня. Вартість приставки складе 429 євро. Ексклюзивна "Перлинна" версія vip-формату за ціною 750 євро стане доступна взимку.

 


В интернет магазине pristavka.pro вы можете купить xbox 360 прошитый, по сравнению с приставками со стандартными заводскими настройками, эта консоль обладает намного расширенным функционалом.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com