тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перстень для любителів гри в шахи

Захоплення грою в шахи – як і будь-яке інше хобі, може приймати найрізноманітніші форми. Одні витрачають величезні гроші на придбання шикарних шахових наборів з рідкісних і цінних матеріалів. Інші просто присвячують грі в шахи по кілька годин на день, в компанії друзів, домашніх або навіть поодинці...

 

 

Треті ж готові приділити масу часу на виготовлення незвичайних ексклюзивних речей, що могли би виражати їх пристрасть і захоплення. Як у випадку з користувачем популярного онлайн-сервісу Imgur, який виклав там під ніком Arduosity знімок незвичайного перстня, що вмістив в абсолютно скромні габарити цілий шаховий набір. Фото забезпечено заголовком автора – "найменший в світі набір шахів, зроблений у формі перстня".

 


І з цим твердженням, мабуть, можна погодитися, адже в масивному щитку цього оригінального перстеня прихована ціла скринька з повноцінним набором з 32 різьблених шахових фігур, щоправда надзвичайно маленьких.

 


Половина майстерно виконаного набору складається з фігур білого кольору, які делікатно вирізані зі слонової кістки, друга половина, темна, з цінного чорного дерева. Шахи акуратно укладені на основу з виїмками під кожну фігурку, і в звичайному стані приховані під відкидною кришкою з клямкою.

Як видно на фото, кришка оформлена у вигляді цієї шахової дошки: з 64 чорно-білими клітинами, все як у справжніх шахматах нормального розміру. Основним матеріалом, крім тієї ж мамонтової кістки і ебенового дерева для шахового поля є стерлінгове срібло. Виготовлено зі срібла і сама основа масивного перстені, а окрім того вона формлена нескладними завитками.

Згідно з супроводжуючим фото коментарям автора, перстень він виготовив самостійно, відгукуючись про цю роботу як про "майже неможливою". Також зазначено, що витвір в єдиному екземплярі. А ще майстер каже, що зовсім не планує його продавати, хоча бажаючі купити перстень з мініатюрним набором шахів всередині виявилися майже відразу, при тому, що грати такими шахами змогли б хіба що ліліпути.

 


 


Любите проводить время за настольными играми? Тогда наверняка вам понравятся чудесные ручной работы изделия vip-класса, представленные здесь, а это и шикарные нарды, и шахматы, и домино, и даже крестики-нолики. Чего стоит только оформление упаковки!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com